Neler Yeni

AW768 PRO 625TL Lik Fiyatını Hak Ediyor Mu?

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Alienware için marka değil dediysen ben sana ne diyeyim? Dell marka mı desem evet dersin ama Alienware'ın Dell olduğunu bilmiyorsun sanırım
Vallaha çıldırmalık bir yorum. Bu forumda rütbenin önemli olmadığını tekrar anladım.

T.P.G.

80+ Titanium
eskiden 400tl idi 600 tlm olsa almam, 600 TL'ye indirimden corsair k68 LED alırdım, veya direk 2. elden temiz k68 RGB alırdım. birde konuyla alakasız ama bir cümlenin bir kısmını nasıl alıntıyoruz
Alıntılama yaptığında istemediğin kısmı sil.

Suwariba

80+ Silver
Tasarımı beğenirsen zatwen bu fiyata Kailh switch yok başka. Tasarımını beğenirsen özellikleri fiyatına göre üstün
tasarımı beğensem zaten alırım ama ben öyle fırıncı küreği uzunluğunda yanlarından metal çıkan klavyeleri gerçekten hiç sevmiyorum

T.P.G.

80+ Titanium
Vallaha çıldırmalık bir yorum. Bu forumda rütbenin önemli olmadığını tekrar anladım.
Furkan ben Ethem ne diyorsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

tasarımı beğensem zaten alırım ama ben öyle fırıncı küreği uzunluğunda yanlarından metal çıkan klavyeleri gerçekten hiç sevmiyorum
tamam o konuya bir şey demedim zaten. beğenmeyebilirsin. ama beğensem bile bu fiyata almam demen garibime gitti

Suwariba

80+ Silver
Furkan ben Ethem ne diyorsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

tamam o konuya bir şey demedim zaten. beğenmeyebilirsin. ama beğensem bile bu fiyata almam demen garibime gitti
yani bence corsair k68 daha iyi hem chery mx hem daha iyi marka, ama direk değmez demem biraz garip olmuş daha iyi alternatif var diye düzelteyim

T.P.G.

80+ Titanium
yani bence corsair k68 daha iyi hem chery mx hem daha iyi marka, ama direk değmez demem biraz garip olmuş daha iyi alternatif var diye düzelteyim
600tl'ye kolay kolay düşmüyor K68 RED. 2. el almam şahsen. Ayrıca bende K68 RGB var ama bilek desteğini sevmedim G513 alacağım gibi.

Scarlet17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Hasan Peker Yavuz
Valla bende o klavyeyi alıcam. inca ikg-451 empousa ii brown switch full rgb mekanik gamıng keyboard alıcaktım vazgecirdiler konu acmıstım bende indirm bekliyorum

Suwariba

80+ Silver
çok temiz olursa alınabilir evet
yani garantili, elden alıcaksın, internet kafe gibi biryer öyle basit bir adamda değil, hemde böyle beyaz tuşlar koymuşlardı çok tatlış olmuştu klavye için biraz daha bütçem olsa alcaktımda, hem pahaı hem fırıncı küreği :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,447
Üyeler
140,201
Son üye
braveclub
Top Bottom