Neler Yeni

Ayarlı el yayı önerisi

phopshen

80+ Bronze
Arkadaşlar fotodaki gibi ayarlı el yayı önerebilir misiniz pahalıya kaçmadan kaliteli
Düzenli dambıl ile çalışıyorum ama etkili olmuyor
1701965295625.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu üçünden birini düşünüyorum ama hangisi sizce?

Son düzenleme:

.RBO.

80+ Silver
Bunların çoğu çinde neredeyse aynı fabrikada üretiliyor farklı markalar basılıyor ama aralarında kalite farkı olabilir

ConquerorXIV

80+ Gold
bunlar boş şeyler al 10kg dambıl ön kolu çalıştır

Arkadaşlar fotodaki gibi ayarlı el yayı önerebilir misiniz pahalıya kaçmadan kaliteli
Düzenli dambıl ile çalışıyorum ama etkili olmuyor
Alıntıyı görüntüle

Bu üçünden birini düşünüyorum ama hangisi sizce?

Serhat45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Serhat
Maks 3 gün yaparsın kenara koyarsın çöpe atma paranı

phopshen

80+ Bronze
bunlar boş şeyler al 10kg dambıl ön kolu çalıştır
Elimde var da yeterli olmuyor ya da hareketi yanlış yapıyorum. Video varsa atabilir misin

Maks 3 gün yaparsın kenara koyarsın çöpe atma paranı
Bebek gibi kol olmasa hiç girismicem mecbur kalıyorum. İntte görüyorum da damarlı fln

ConquerorXIV

80+ Gold
Elimde var da yeterli olmuyor ya da hareketi yanlış yapıyorum. Video varsa atabilir misin

Bebek gibi kol olmasa hiç girismicem mecbur kalıyorum. İntte görüyorum da damarlı fln

Serhat45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Serhat

O internet de gördüğün damarlı kollar bununla yapılmıyo reyis.Fazla masumsun kral 😂

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Twitter
cagdasclbi
Facebook
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
Hocam elindeki mavi renk dediğin de iş yapar fakat set sayısını artırman lazım. Normalde elindeki örneğin 5kg a denk geliyorsa ve 3x10 tekrar yapıyorsan 3x15 ya da 3x20 ye çıkar kademe kademe. Ağırlığı arttırmak set sayını düşürecektir. Kolların artık tam anlamıyla güçlendiğinde ve elinde bulunan el yayından seri bir şekilde 40 50 defa basabildiğin an (tek sette) gidip ayarlı olandan alabilirsin. Şu an için elindeki makul.

phopshen

80+ Bronze
Hocam elindeki mavi renk dediğin de iş yapar fakat set sayısını artırman lazım. Normalde elindeki örneğin 5kg a denk geliyorsa ve 3x10 tekrar yapıyorsan 3x15 ya da 3x20 ye çıkar kademe kademe. Ağırlığı arttırmak set sayını düşürecektir. Kolların artık tam anlamıyla güçlendiğinde ve elinde bulunan el yayından seri bir şekilde 40 50 defa basabildiğin an (tek sette) gidip ayarlı olandan alabilirsin. Şu an için elindeki makul.
@Otistik Eşek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,196
Üyeler
156,303
Son üye
doganeres
Top Bottom