Neler Yeni

Aygıt yöneticisinden ekran kartı kaldırma

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bedirhan
Yanlışlıkla aygıt yöneticisinden ekran kartımı kaldırdım reset atıp çıkarıp takmayı denedim yine olmadı nasıl düzeltebilirim bilen birisi var mıdır

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bedirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaldırdığın kısımda yazan görüntü bağdaştırıcılarına sağ tıklayıp donanım değişikliğini tara seçeneğini seçer misin ?
Tam yapacaktım girdim aygıt yöneticisine ekran gitti geldi düzeldi ama neden ben reset attığımda olmamıştı 😐 teşekkürler yine de sağ ol
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaldırdığın kısımda yazan görüntü bağdaştırıcılarına sağ tıklayıp donanım değişikliğini tara seçeneğini seçer misin ?
Dostum ama bir bilgin varsa başka bir şey danışabilirim

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Sorabilirsin
Tam yapacaktım girdim aygıt yöneticisine ekran gitti geldi düzeldi ama neden ben reset attığımda olmamıştı 😐 teşekkürler yine de sağ ol

Dostum ama bir bilgin varsa başka bir şey danışabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bedirhan
Ati radeon hd 4850 taktım bilgisayarıma ve catalyst programını indiremiyorum hata veriyor sorunu nasıl çözebilirim amd hakkında bir bilgin var mı

Hatta o sorunu çözmeye çalışırken yanlışlıkla kaldırdım ekran kartını aygıt yöneticisinden

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Ati radeon hd 4850 taktım bilgisayarıma ve catalyst programını indiremiyorum hata veriyor sorunu nasıl çözebilirim amd hakkında bir bilgin var mı

Hatta o sorunu çözmeye çalışırken yanlışlıkla kaldırdım ekran kartını aygıt yöneticisinden
Uyumsuzluk hatası vermiştir yüksek ihtimal.
https://www.amd.com/en/support/grap...on-hd-4000-series/ati-mobility-radeon-hd-4850
Buradan seçerek mi indirmiştin ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bedirhan
https://www.amd.com/en/support/grap...on-hd-4000-series/ati-mobility-radeon-hd-4850
Evet ordan seçtim

Hatada catalyst control center başlatılamıyor bu uygulamayı kullanarak yapılandırılabilecek ayar bulunmamaktadır yazıyor ve asla açılmıyor

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Çok bi bilgim yok ne yazık ki eski ekran kartları hakkında. Yardımcı olacak biri çıkar umarım.
Evet ordan seçtim

Hatada catalyst control center başlatılamıyor bu uygulamayı kullanarak yapılandırılabilecek ayar bulunmamaktadır yazıyor ve asla açılmıyor

Top Bottom