Neler Yeni

🔥İndirim Aylık en az 1000₺ karta nakit para geri yükleyen cashback uygulamaları

tekno_dahisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Ekonomi Çok iyi
Aylık en az 1000₺ karta nakit para geri yükleyen cashback uygulamaları
IMG_1223.jpeg

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Tuğra

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
ada yalın
Nays iş bankasının olmasına rağmen çok amatörce bir ön ödeme uygulamasıdır. Bilgisiz müşteri hizmetleri, para transferinde para kaybolmaları, kampanyaların bazen çalışıp bazen çalışmaması gibi çok sorunu var. Evet kampanyaları diğer rakiplerine göre iyi ama sorunlarıda diğer rakiplerinden fazla. 5-10tl için başım ağrımasın diyorsanız kullanmayın bence.

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,025
İsim
Turuncu Keskin
Nays iş bankasının olmasına rağmen çok amatörce bir ön ödeme uygulamasıdır. Bilgisiz müşteri hizmetleri, para transferinde para kaybolmaları, kampanyaların bazen çalışıp bazen çalışmaması gibi çok sorunu var. Evet kampanyaları diğer rakiplerine göre iyi ama sorunlarıda diğer rakiplerinden fazla. 5-10tl için başım ağrımasın diyorsanız kullanmayın bence.
Dediğiniz hiçbir sorunu şimdiye kadar yaşamadım, binlerce transfer yaptım. Kampayanlarda da aynı şekilde.

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
ada yalın
Dediğiniz hiçbir sorunu şimdiye kadar yaşamadım, binlerce transfer yaptım. Kampayanlarda da aynı şekilde.
Aksine bende artık birazdaha sorun yaşarsam müşteri hizmetlerindeki çalışanlar ile arkadaş olucam.

mustiy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mustafa Bal
Aksine bende artık birazdaha sorun yaşarsam müşteri hizmetlerindeki çalışanlar ile arkadaş olucam.
ben de steam 'den oyun aldım steamdan almadığım için geri ödeme yapılmamış çok komik steam purchase den yapmışım steamden yapmamışım

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
ada yalın
Steam üzerinden oyun alındığında dekonta steam purchase olarak geçiyor nays bunu baze kabul etmiyor müşteri hizmetlerine dediğin zaman ise steamden alınmamış diyip konuşmayı sonlandırıyorlar 6-7 müşteri temsilcisi ile konuşuncada takip dilekçesi yolluyorlar 3-4haftaya kampanyadaki paran geliyor

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Selim
Bende fatura öderken hata verdi hesaptan bakiye düştü ama fatura ödenmedi. Önce Turkcell'e falan yönlendirdiler sonra baktım olmadı faturayı ödedim tekrar talep oluşturdum baya bir süre sonra param yattı.

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
ada yalın
İşte naysın sorunlarından birtanesi söylemeyi unuttum parayı çekip alıcı firmaya yollamaması aynısı kaç defa başıma geldi ürün alıyorum onaylanmıştır ama para çekiliyor ve o parayı geri almak işkence

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,105
İsim
Lokman Doğan
aylık 14 bin harcaman lazım

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
Nays'ta Spotify %50 veriyor, standart paket 40 TL olduğu için 20 TL veriyor, daha fazla şu anda Papara'ya göre.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Zorlu
Popypara Netflixe ve youtubeye 200 TL'ye kadar %50 veriyor. ben onu kullanıyorum. Ulaşım kartına 250 TL'ye kadar %10 veren Paparayı kullanıyorum.
Popypara ayrıca bütün harcamalara %2.5 veriyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,430
Üyeler
156,488
Son üye
Dynamictattoo
Top Bottom