Neler Yeni

Ayrıştırıcı Din ve Siyaset Konulu Paylaşımların Yasaklanması

mesut3467

80+ Bronze
Arkadaşlar öncelikle siyasi yada dini içeriklerin bilgi amaçlı paylaşımında sorun olduğunu düşünmüyorum. Fakat açık açık ''O partiye oy vermeyi nasıl düşünüyorsunuz?'' ''Şu parti ... '' gibi hakarete varan siyasi içeriklerin paylaşımının ve yorumlanmasının cezalandırılması öneriyorum. En nihayetinde buranın kişisel twitter adresi olmadığını düşünüyorum. Siyasi ve dini fikirlerinizi lütfen kendinize saklayın. Teşekkür ediyorum.

Örnek bir konu atıyorum inceleme ve değerlendirmeyi sizlere bırakıyorum.

bknz: https://forum.donanimarsivi.com/konu/ibb-icraat-vs-akp-icraat.453769/

Şunuda eklemek istiyorum, rütbe sisteminin cezai işlemlerde bir avantaj yada dezavantaj sağlamayacağını umuyorum. Moderatör arkadaşları göreve davet ediyorum.

@Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz @Toxpox @keremcnsz24 @Emir Aydın @alpolojix

Son düzenleme:

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Arkadaşlar öncelikle siyaseti yada dini paylaşımları bilgi amaçlı paylaşmanıda sorun olduğunu düşünmüyorum. Fakat açık açık ''O partiye o vermeyi nasıl düşünüyorsunuz?'' ''Şu parti ... '' gibi hakarete varan siyasi içeriklerin paylaşımının cezalandırılması öneriyorum. En nihayetinde buranın kişisel twitter adresi olmadığını düşünüyorum. Siyasi ve dini fikirlerinizi lütfen kendinize saklayın. Teşekkür ediyorum.

Örnek bir konu atıyorum inceleme ve değerlendirmeyi sizlere bırakıyorum.

bknz: https://forum.donanimarsivi.com/konu/ibb-icraat-vs-akp-icraat.453769/
Sana sonuna kadar katılıyorum. Ayrıştırıcı siyaset konularına sonuna kadar karşıyım ve yöneticilerinde bu konulara çabuk el atıp kilitlemesi taraftarıyım ama bir insan akp ye niye oy verir abi hiç mi geleceğini düşünmüyon be adam

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,784
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Me olursa olsun öyle bir dönemdeyiz ki siyaset bizi kendine içine çekiyor.
Yoksa biz evde çizgi film izliyorduk.
Dolunay kasıyorduk...

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Doğru bir düşünce +1

mesut3467

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olaya farklı açıdan baktığımızda buranın forum sayfası olduğu, forum kuralları dışında kalan paylaşımların doğal olduğu görünüyor. Biraz hak veriyorum birazda vermiyorum. Dediğiniz gibi burası teknoloji platformu kızlar soruyor değil nihayetinde.

Alfha13

80+ Silver
Tartışmak insanın doğasında var ama bence de kısıtlanmalı. Haber olabilir, bilgilendirme amaçlı olabilir ama bazıları tamamen manipülasyon için açıyor konuları.

mesut3467

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar yukarda da yazdım. Bilgi vermenin yanlış bir yanı yok ama kendi düşüncesine sahip olmayanları ötekileştirmek yada ürün karşılaştırma gibi parti kıyaslamayı doğru bulmuyorum.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Arkadaşlar yukarda da yazdım. Bilgi vermenin yanlış bir yanı yok ama kendi düşüncesine sahip olmayanları ötekileştirmek yada ürün karşılaştırma gibi parti kıyaslamayı doğru bulmuyorum.
Bunun ayrımı keskin olmadığından bu tarz bir uygulama gereksiz olur.
Hakaret vb olmadığı sürece bu gibi konular devam edecektir.

mesut3467

80+ Bronze
Konu linki verdim orada yazılanı doğru bulmuyorum.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
rütbe sisteminin cezai işlemlerde bir avantaj yada dezavantaj sağlamayacağını umuyorum
Bu nasıl bir istek anlamadım. Zaten öyle bir sistem yok?
teknoloji forumu
Burasının teknoloji forumu olmak gibi bir amacı mı var acaba? Cidden bilmiyorum. Öyle olsa neden eğitim var? Sağlık var? Burası bir forum ve kurallar çerçevesinde saçma da gelse size insanlar fikirlerini(ayrıştırıcı da olsa) paylaşıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu linki verdim orada yazılanı doğru bulmuyorum.
Evet ama arkadaş orada fikrini belirtmiş. Karşı tarafı hedef göstermek ayrıştırmak sana yanlış gelse de kendisi fikir paylaşımı yapmış oluyor ve hakaret, saygısızlık yok gibi.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç