Neler Yeni

Az yakan Şehilerarası kullanıma uygun motorsiklet önerisi

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,428
İsim
Hakanbey
Ben yerinizde olsam xmax 250 alirdim ducatiyi neden sattiginizi anlamadim ama 😃
Önceki konuda belirtmiştim. Ailecek motorsiklete karşıyız. Malum türkiyede Motorcuların yaşadıkları problemler ortada O sebepten satıp otomobil almak istemiştik ancak bilader saolsun sadrazam bişeyi zannediyor kendisi daha park etmeyi bilmiyor SIFIR araç istiyor. Bu sebepten büyük bir kavga etmiştik daha sonra gönlümü aldı anacak otomobil tarafında anlaaşamadık bizde Böyle yavaş yavaş usulca gezebileceği motor almaya karar verdik.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2016 yılında motor kullanmayı bununla öğrendi o günden beri yüreğimiz azımızda. Ehliyeti alınca zaten Hergün hatim indiriyordum. Hayatımda bu kadar dua ettiğimi hatırlamıyorum.

1628159750210.png

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
Önceki konuda belirtmiştim. Ailecek motorsiklete karşıyız. Malum türkiyede Motorcuların yaşadıkları problemler ortada O sebepten satıp otomobil almak istemiştik ancak bilader saolsun sadrazam bişeyi zannediyor kendisi daha park etmeyi bilmiyor SIFIR araç istiyor. Bu sebepten büyük bir kavga etmiştik daha sonra gönlümü aldı anacak otomobil tarafında anlaaşamadık bizde Böyle yavaş yavaş usulca gezebileceği motor almaya karar verdik.
Haklısınız hocam geçen virajda ters yonden gelen bir arabaya carpiyordum az daha, arabadan inip geldi bir de ben sucluymusum gibi davranmaya basladi guzel bi kavga ettik
Ama bazen de arkadaşın sollama yapmasi gerekir bir yerden kacmasi gerekir düşük cc ile zor kaçar 250cc scooterden pek bisey olmaz diye düşünüyorum

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,428
İsim
Hakanbey
Haklısınız hocam geçen virajda ters yonden gelen bir arabaya carpiyordum az daha, arabadan inip geldi bir de ben sucluymusum gibi davranmaya basladi guzel bi kavga ettik
Ama bazen de arkadaşın sollama yapmasi gerekir bir yerden kacmasi gerekir düşük cc ile zor kaçar 250cc scooterden pek bisey olmaz diye düşünüyorum
Motor konusunda kardeşime çok fazla güvenirim. 2 tane büyük kazası oldu ama Benim telaşım diğer sürücüler. Yoksa H2R da alırım sorun diğer sürücüler.

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
Motor konusunda kardeşime çok fazla güvenirim. 2 tane büyük kazası oldu ama Benim telaşım diğer sürücüler. Yoksa H2R da alırım sorun diğer sürücüler.
Çoğu motorcu bu sorundan muzdarip zaten hocam xmax 250 aman aman ucan kacan bir motor degil zaten

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,428
İsim
Hakanbey
14-15 yaşlarında mt07 -r6- cbr600rr gibi makinaları çok rahat kullanan bir çocuktu amcamız motorcuydu sevda ondan geliyor. 2 yıl önce Büyük bir kazada hayatını kaybetti o günden beri ben çok korkuyorum.

Çoğu motorcu bu sorundan muzdarip zaten hocam xmax 250 aman aman ucan kacan bir motor degil zaten
Vespa 300cc ler var biraz komik geldi ama şirinde gözüküyor bizimkine oyuncak gibi gelir 300cc de güçlü gibi Mekanik ve motor olarakta VESPA çok öneriyorlar siz ne dersiniz ?

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
14-15 yaşlarında mt07 -r6- cbr600rr gibi makinaları çok rahat kullanan bir çocuktu amcamız motorcuydu sevda ondan geliyor. 2 yıl önce Büyük bir kazada hayatını kaybetti o günden beri ben çok korkuyorum.

Vespa 300cc ler var biraz komik geldi ama şirinde gözüküyor bizimkine oyuncak gibi gelir 300cc de güçlü gibi Mekanik ve motor olarakta VESPA çok öneriyorlar siz ne dersiniz ?
Vespalar guzeldir eski 2 zamanlilardan alabilirsiniz hatta

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,428
İsim
Hakanbey

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
97 model efsana kasa tertemiz corolla yüzünden kavga ettik bu motoru gösterirsem abilikten red eder beni :D
Hocam efsane motor bu deli tekere geliyor bizzat kullandim

97 model efsana kasa tertemiz corolla yüzünden kavga ettik bu motoru gösterirsem abilikten red eder beni :D

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,428
İsim
Hakanbey

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Yamaha Xmax modellerine bakabilirsiniz veya Nmax'de olabilir. Oldukça beğendiğim modeller.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,543
Üyeler
156,511
Son üye
Cisseko
Top Bottom