Neler Yeni

B2 seviye ingilizce ile neler yapılabilir? Nerede çalışabilirim?

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Fettah Özalp
Arkadaşlar b2 İngilizcem var 10. Sınıf öğrencisiyim. Allah izin verirse 12. Sınıf bittiği zaman C1 seviyem olucak. Üniversite de dış ticaret okumak istiyorum. Ama 11. Sınıfın yazında dilimi kullanarak bir yere çalışmak istiyorum. Oteller turistlik alanlar 18 yaş altı ise alır mı b2 seviyesi olan birini? İş bulabilir miyim?

GirayHan

80+ Gold
Arkadaşlar b2 İngilizcem var 10. Sınıf öğrencisiyim. Allah izin verirse 12. Sınıf bittiği zaman C1 seviyem olucak. Üniversite de dış ticaret okumak istiyorum. Ama 11. Sınıfın yazında dilimi kullanarak bir yere çalışmak istiyorum. Oteller turistlik alanlar 18 yaş altı ise alır mı b2 seviyesi olan birini? İş bulabilir miyim?
otel resepsiyonda çalışabilirsin. B2 düşük bir seviye. Bende de b2 var yurtdışına çıktığımda işe yarıyor sadece :D

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Fettah Özalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
otel resepsiyonda çalışabilirsin. B2 düşük bir seviye. Bende de b2 var yurtdışına çıktığımda işe yarıyor sadece :D
B2 den önce C1 hocam çokta kötü değildir bence :D dediğiniz gibi otel resepsiyonları olabilir

GirayHan

80+ Gold
B2 den önce C1 hocam çokta kötü değildir bence :D dediğiniz gibi otel resepsiyonları olabilir
eh işte biz kötü diyelim maksat hafızada kötü kalsın ki geliştirmeye mecalimiz olsun :D

Otellerde kesin çalışırsın bu arada kariyer.net'ten başvurularını yap.

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Fettah Özalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eh işte biz kötü diyelim maksat hafızada kötü kalsın ki geliştirmeye mecalimiz olsun :D

Otellerde kesin çalışırsın bu arada kariyer.net'ten başvurularını yap.
Şehrimdeki birkaç otel 2 3 aydır eleman arıyor hocam ama yok. Keşke bu yaz çalışa bilseydim. Seneye C1 ile çalışırız umarım:D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,339
Üyeler
156,467
Son üye
ozgur05
Top Bottom