Neler Yeni

B450 anakart

Eronim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Salih
Kasa msı mag forge 100r (alındı)
İşlemci R5 3600 (alındı)
Psu p650b gigabyte (alındı)
Ssd Kingston a400 480 gb (alındı)
Ram corsair 2x8 rgb 3200mhz cl 15 (alındı)
Ekran kartı olarak rx 5700 xt nitro+ modelini alacağım.

Bu sisteme anakart olarak b450 tomahawk düşünüyordum ancak evimdeki fiber hattın salonda olması nedeniyle wifi lı anakart almaya yöneldim. Sizce b450 gaming pro carbon AC nasıldır. B450 serisinin en iyisi olduğunu söyleyenler var.
Bu anakart sisteme uyumlu olurmu bir sorun çıkartırmı hakkında araştırma yaparken bir arkadaş Reşat altını gibi hiçbir yerde yok tarzı bir şey yazmıştı ona katılıyorum hakkında pek bir şey bulamadım. Söylendiği gibi b450 serisinin en iyi modelimidir. Yoksa benmi yanlış araştırıyorum. Bunun dışında önerebileceğiniz anakartları da yorum olarak bekliyorum. Teşekkür ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Cihan Dağ
Alınır ama normal bir anakart ve wifi alıp da kullanabilirsin.

Enes3841

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Enes Yıldırım
Instagram
kayserileee
Steam
https://steamcommunity.com/id/EnesYLDRM/
Discord
EnesBey#7603
Sadece Wifi kartı olan anakart modellerine bakmanı tavsiye etmem. Daha iyi özellikli anakart alıp yanına Wifi kartı almanı tavsiye ederim

Eronim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Salih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe yazmayı unutmuşum başka bir yerdeki konuyu buraya yapıştırdım. Max. 1250-1300 fiyatında en iyi wifi anakart veya harici wifi kart ile beraber bir anakart önerisi verirseniz sevinirim. B450 gaming pro carbon modeli tomahawk modeline göre genel itibariyle üstün müdür?

utkuversus

80+ Bronze
Kasa msı mag forge 100r (alındı)
İşlemci R5 3600 (alındı)
Psu p650b gigabyte (alındı)
Ssd Kingston a400 480 gb (alındı)
Ram corsair 2x8 rgb 3200mhz cl 15 (alındı)
Ekran kartı olarak rx 5700 xt nitro+ modelini alacağım.

Bu sisteme anakart olarak b450 tomahawk düşünüyordum ancak evimdeki fiber hattın salonda olması nedeniyle wifi lı anakart almaya yöneldim. Sizce b450 gaming pro carbon AC nasıldır. B450 serisinin en iyisi olduğunu söyleyenler var.
Bu anakart sisteme uyumlu olurmu bir sorun çıkartırmı hakkında araştırma yaparken bir arkadaş Reşat altını gibi hiçbir yerde yok tarzı bir şey yazmıştı ona katılıyorum hakkında pek bir şey bulamadım. Söylendiği gibi b450 serisinin en iyi modelimidir. Yoksa benmi yanlış araştırıyorum. Bunun dışında önerebileceğiniz anakartları da yorum olarak bekliyorum. Teşekkür ederim.
Anakart oldukça üst düzey bir modeldir doğru. B450 serisinin de en iyilerindendir MSI içinde. Ama Tomahawk bileşen yapısı bakımından daha iyidir.

Eronim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Salih
Anakart oldukça üst düzey bir modeldir doğru. B450 serisinin de en iyilerindendir MSI içinde. Ama Tomahawk bileşen yapısı bakımından daha iyidir.
Peki siz hangisini önerirsiniz carbon anakart mı yoksa tomahawk ve harici wifi mı?

utkuversus

80+ Bronze

Eronim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Salih
Daha önce deskop da wifi kullanmadım 24 mbps fiber hat kurulu arada 1 duvar var kablolu bağlantı kadar etkili olmayacağını düşünüyorum fakat bilginiz varsa ping sorunu yaşarmıyım?

Top Bottom