Neler Yeni

Yardım B650 tomahawk iyi midir??

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Furkan
Amazon indirimlerinde 7500 TL'ye b650 tomahawk aldım. İade edip yeni çıkacak anakart alabilirim. Ama fiyat farkı ne kadar olur yeni nesil alsam diye düşündüm. İşlemci muhtemelen 7800x3d veya yeni çıkan işlemci olacak gibi 9600x filan tarzı. Ve sistem beyaz anakart siyah belki birde ekran kartı siyah olur kötü dururmu diye düşünüyorum. Kasa ve soğutma aldım

Bünyamina

80+ Platinum
Amazon indirimlerinde 7500 TL'ye b650 tomahawk aldım. İade edip yeni çıkacak anakart alabilirim. Ama fiyat farkı ne kadar olur yeni nesil alsam diye düşündüm. İşlemci muhtemelen 7800x3d veya yeni çıkan işlemci olacak gibi 9600x filan tarzı. Ve sistem beyaz anakart siyah belki birde ekran kartı siyah olur kötü dururmu diye düşünüyorum. Kasa ve soğutma aldım
İade etme kaliteli bir anakart. Faz sayısında iyi bir değere sahip. Sağlam oc yapılabilir o anakartta işlemciye. Sana yeterli kaliteli.
Özellik olarak söylüyorum bu arada. Ürünü aldığın fiyat gayet iyi.

Son düzenleme:

Palo DAYI

80+ Gold
kasa ne aldınız acaba beyaz akvaryum kasa arıyorumda

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
tarık tanta
yok yok alabileceğin en sağlam b650 almışsın bunun üstü x serisi zaten

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İade etme kaliteli bir anakart. Faz sayısında iyi bir değere sahip. Sağlam oc yapılabilir o anakartta işlemciye. Sana yeterli kaliteli
Özellik olarak söylüyorum bu arada. Ürünü aldığın fiyat gayet iyi.
Tamam teşekkğr ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

kasa ne aldınız acaba beyaz akvaryum kasa arıyorumda
Deepcool morpheus aldım

yok yok alabileceğin en sağlam b650 almışsın bunun üstü x serisi zaten
Tamam hocam teşekkürler. Kasa morheus white- sıvı soğutma arctic ııı 420 white anakart ve ekran kartı siyah olsa kötü durur mu?

Palo DAYI

80+ Gold
Tamam teşekkğr ederim

Deepcool morpheus aldım

Tamam hocam teşekkürler. Kasa morheus white- sıvı soğutma arctic ııı 420 white anakart ve ekran kartı siyah olsa kötü durur mu?pek
pek sıtırtmas kasa beyaz degılde tam tersı yanı kasa sıyah parcalar beyaz olsaydı sırıtırdı ama boyle fazla sırıtmıyor ıyı duruyor

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pek sıtırtmas kasa beyaz degılde tam tersı yanı kasa sıyah parcalar beyaz olsaydı sırıtırdı ama boyle fazla sırıtmıyor ıyı duruyor
Tamam hocam teşekkürle yavaş yavaş topluyorum kasayı 😂 kasa soğutma 2. Ssd hazır indirim yakaladıkça alıyorum 😂 hatta ekran kartı belli bir süre 1660 süper kullana bilirim eski kasadaki güzel bir indirim yakalayana kadar ekran kartında 😂

Top Bottom