Neler Yeni

Babam ile nezaman normalleşebilirim?

Lost883

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Alperen ege şenoğul
Arkadaşlar merhaba. Babam ben uyurken innstangram mesajlarımı okumuş orda sigara içtiğini ve arkadaşlarla olan bazı yerlerinde cinsellik olan küfürlü mesajlarımı gördü o günden beri dışarı çıkmamı istemiyor. Bilgisayarımı elimden aldı. Telefonuda sadece konuşmak için izin veriyor whatsapp a bile izin vermiyor. Neyse yaklaşık 1 ay geçti üzerinden. Kim bilir telefonla neler yapıyorsun biz yokken falan dedi. Geçende markete gittim neden gidiyorsun ne için çıktın naptın dışarda falan diye sordu. Yanı evet babam haklı sonuçta onun güvenini sarstım ama bana böyle davranmasınıda istemiyorum artık. Nezaman normalleşebilirim babamla? Yaş 15-6

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,551
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
15 yaşında sigara içmen hoş değil dostum havalı hiç değil.Hiçbir baba çocuğunun sigara içmesini istemez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Tarık Emir
Bence yaşın genç cinsel küfür illa babanında olmuştur onu normal karşılar ilerledikçe.Telefonu ve dışarı çıkmanı arkadaşlarından dolayı engelliyor.Özür dileyip sigarayı bırak ve birdaha içmeyeceğine söz ver.Küfürüde bırakacağına ve olumlu hateketler yaparsan düzelir

Lost883

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Alperen ege şenoğul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
15 yaşında sigara içmen hoş değil dostum havalı hiç değil.Hiçbir baba çocuğunun sigara içmesini istemez.
Biliyorum hatamın farkındayım içmiyorum zaten o günden beri
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence yaşın genç cinsel küfür illa babanında olmuştur onu normal karşılar ilerledikçe.Telefonu ve dışarı çıkmanı arkadaşlarından dolayı engelliyor.Özür dileyip sigarayı bırak ve birdaha içmeyeceğine söz ver.Küfürüde bırakacağına ve olumlu hateketler yaparsan düzelir
Biliyorum hatamın farkınduım içmiyorum o günden beri zaten

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Bahadır
babana de baba sen sutten cikmis ak kasikmisin az sal rahat edek

bide wp bile giremiyoken buraya nasil konu aciyon

Top Bottom