Neler Yeni

Babam Kumar oynuyor, nasıl önünü alabilirim?

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,528
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

emoemir09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Emirhan Kahyaoğlu
Bu durumu sen cozemezsin annenin ayrılmayla tehdit etmesi veya gerekirse annenin babanın babasıyla konuşması lazım
Vefat etti dedem ama amcami babası olarak görür ve maaşını da amcam veriyor zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zarardaysa durduramazsin o adami bari mac kuponu at yarisi falan oynasin dedim 24.5k hicbir site kar ettirmez ne alaka
Bı çözüm olmali
En olmadı bir gün evde kimse yokken konusucam ya sen kumar i bırakırsın yada ben evden giderim dicem başka seçenek yok

Babam internet kumarı oynuyor şu son zamanlarda popüler olanlarda , bide gözümün önünde oynuyo defalarca ima etmeme rağmen onun kumar oldugunu bilmeme rağmen oynamaya devam ediyor
Telefonunda site girişini açık birakmis
Girdim hesap geçmişine bir ayda 24500 TL açık var yatirdigi paranın çektiği paradan fazlalagi 24500 TL bu guzel bir para ve babamın aylık kazandığı paraya yakın acil yardim edin lütfen ne yapmaliyim
evi barkı yakmadan önce ihbar falan et

LinZell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert Eker
Babam internet kumarı oynuyor şu son zamanlarda popüler olanlarda , bide gözümün önünde oynuyo defalarca ima etmeme rağmen onun kumar oldugunu bilmeme rağmen oynamaya devam ediyor
Telefonunda site girişini açık birakmis
Girdim hesap geçmişine bir ayda 24500 TL açık var yatirdigi paranın çektiği paradan fazlalagi 24500 TL bu guzel bir para ve babamın aylık kazandığı paraya yakın acil yardim edin lütfen ne yapmaliyim
Aslında yasal bir çaresi var. Babanı mahkemeye verip parasını kontrol edemediğini, bu yüzden babanın maaş veya herhangi gelirinin annene geçmesini sağlayabilirsin. Fakat bu aile içinde kutuplaşmaya sebep olabilir, psikolojik tarafını bilmiyorum. @Gri Caner

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,304
İsim
Semih Boran
ALLAH için uyarmaya devam edebilirsin. Haram olduğunu ve bu ülkede ve dünyada kumar yüzünden hayatı mahvolan bir sürü insan olduğunu söyleyebilirsiniz. Ek olarak o kumardan gelen paradan hayır gelmeyeceğini de söyleyebilirsiniz.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
umt
Discord
umt#4257
Annene veya bir aile büyüğüne söyle onlar halletsin (kavga etmeyecek biri)

Rulep

80+ Gold
Bı çözüm olmali
En olmadı bir gün evde kimse yokken konusucam ya sen kumar i bırakırsın yada ben evden giderim dicem başka seçenek yok
Damardan girmen lazım bence konuşmanı gerek nasıl bir babasın haram parayı evimize nasıl sokabiliyorsun hafif ağlamaklı bir şekilde etkisi olabilir sonra kaç para borcunu olduğunu sor o sitelerin kazandırmayacak şekilde programlandırıldığı anlat o borcunu ödüyorsun ve bitiyor hırsınına yenik düşüp tekrar devam etmesin annede söyle

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Erdem
Benimde annemin kuzeni oynuyodu evliydi bakkalciydi bütün parayı kumara basiyodu ve son durum karısı onu evden attı boşandılar

Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Talha Açıkgöz
Parça parça bıraktırmaya çalış bende oynuyordum oynamıyom 1 haftadır mutluyum normalde 1 K atıyorsa baba bi 100 tl atta az eğlenelim de sonra attırma ama o para erirse
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyuna başlat oyun oynayın beraber biz cs atıyoz d:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,697
Üyeler
156,821
Son üye
Altinay
Top Bottom