Neler Yeni

Öneri Babama iş için laptop önerisi

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Eren Çavdar
Arkadaşlar babam makine bakım üzerine çalışıyor. AutoCAD gibi çizim programlarını rahatlıkla kaldırabilecek bi laptop arıyor.
512GB SSD ve 16GB ram kesin olsun. Bütçe tercihi 10-20 bin arası. Şimdiden teşekkürler önerileriniz için

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Eren Çavdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Saffet0
Hocam oyun bilgisayarı aramıyor ekran kartına gerek yok onun yerine işlemcisi daha güçlü olsun çok daha iyi olur

Saffet0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Saffet
@Saffet0
Hocam oyun bilgisayarı aramıyor ekran kartına gerek yok onun yerine işlemcisi daha güçlü olsun çok daha iyi olur
hocam ben autocad sistem gereksinime bakıp yazdım ordada önerilen 4 gb wram ekran kartı yazıyordu ben ona dayanarak bunu söyledim yoksa biliyorum bu oyun bilgisayarı ozaman ben yanlış görmüşüm hocam kusura bakmayın

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Eren Çavdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ben autocad sistem gereksinime bakıp yazdım ordada önerilen 4 gb wram ekran kartı yazıyordu ben ona dayanarak bunu söyledim yoksa biliyorum bu oyun bilgisayarı ozaman ben yanlış görmüşüm hocam kusura bakmayın
Yok estağfurullah. Oyun amaçlı satıldığı için sistemi ekran kartı üzerine ouşturuyorlar. Ofis bilgisayarı dediğimizde de dahili ekran kartları ona göredir diye düşünerek öneri istedim. Zaten AutoCAD referans amaçlıydı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu nasıl mesela bunu düşünüyor şu anda babam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Mert ali
Prime Üyeleri için günün fırsatı: Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 Oyuncu Bilgisayarı, 15.6" FHD 120 Hz, Intel Core i5-12450H, 16GB RAM, 512GB SSD, RTX3050Ti 4GB Ekran Kartı, FreeDOS, 82S9013VTX https://amzn.eu/d/gNFgBlo
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 k daha fazla ver yanında 3050 ti olsun mis gibi

Top Bottom