Neler Yeni

babamla aynı gmaili kullandıgımız icin kaydettıgı numaralar bana gelıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Meriç
arkadaslar babamla aynı maili kullanıyoruz bir ara bırsey olmustu onun telefonuna girmistim neyse işte babam kimi kaydetse falan benım telefonada geliyor nasıl düzeltebilirimö bunu

Hanaz

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
B
arkadaslar babamla aynı maili kullanıyoruz bir ara bırsey olmustu onun telefonuna girmistim neyse işte babam kimi kaydetse falan benım telefonada geliyor nasıl düzeltebilirimö bunu
Baban maile değilde telefona kaydederse sorun çözülür yada sen başka kendi mail hesabıbı acıcan

WhoCares

80+ Gold
gmail uygulamasına gir 3 çizgiye tikla ordan ayarlara girdin 3 noktaya tıkla hesapları yönet de ordan kişisel verileri otomatik eşletirip kapat hangi hesabın kullanılmasını istemiyorsan

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Meriç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gmail uygulamasına gir 3 çizgiye tikla ordan ayarlara girdin 3 noktaya tıkla hesapları yönet de ordan kişisel verileri otomatik eşletirip kapat hangi hesabın kullanılmasını istemiyorsan
knk baktımda bulamadım başka bir yolu yokmu yani başka bir gmail kullansam

damn2u

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Sercan SAYİT
Babanın gmail adresine bilgisayar üzerinden giriyorsun, ilk görüntüde ki işlemi yapıp rehbere gireceksin, gerekli düzenlemeleri yap silme, ekleme vs ne yapacaksan, sonra ikinci ekran görüntüsünde ki işlemi yap ve telefonuna at. Babanın telefonundan da kendi gmail adresini sil.

Ekler

• Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg
    44.9 KB · Hit: 7
  • Screenshot_5.jpg
    Screenshot_5.jpg
    56.8 KB · Hit: 8
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Meriç
Babanın gmail adresine bilgisayar üzerinden giriyorsun, ilk görüntüde ki işlemi yapıp rehbere gireceksin, gerekli düzenlemeleri yap silme, ekleme vs ne yapacaksan, sonra ikinci ekran görüntüsünde ki işlemi yap ve telefonuna at. Babanın telefonundan da kendi gmail adresini sil.
sağol kral
Mesaj otomatik birleştirildi:

kullan farketmez maillerini ordan oraya aktarırsın
tamamdır teşekkürler

Top Bottom