Neler Yeni

Babanızla aranızdaki en komik bilgisayar ile ilgili konuşma?

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bilgisayar ile ilgili en komik konuşma nedir?Benimki:
Ben:Baba benim laptopta kaç ram slotu var?
Babam:4 olması lazım.
Yine babam:Merak etme güzel bişeyler bakıyorum.
Ben heyecanla:Bilgisayarmı??
Babam:Hayır şarj ateleti.
Benim kafa bi eror falan verdi tabio_O.Sizinde buna benzer diyalogunuz var mı?

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
+ Baba laptop çok yavaş bir SSD almak lazım
- O ne l*n ?
***1 Hafta sonra SAMSUNG 860 EVO aldım.***

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,610
İsim
Eren Yeager
Bilgisayarım kapanıp kapanıp duruyordu güç kaynagim bozulmuştu belliydi babama gidip baba bana güç kaynağı lazım bilgisayar kapanip kapanıp duruyor dedigimde o da bana benide bu kadar çalıştırsan bende kendimi kapatirdim aglatiyorsun makinayı oğlum demişti 😂

Furkan Yurtlu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Furkan
Ben:Baba benim laptopta kaç RAM slotu var?
donanım la cok ugrasıyorum komikmi bilmem ama geçen babama dedim ki baba ben bu bilgisayar işlerini geliştirdim dedim hani imkanım olsa cok şey yapıcam dedim iyi oğlum kaç TL ye ihtiyacın var dedi bankadan çekeyim vereyim dedi şaşırdım tabi meğerse dedeme yolluyacakmış o yüzden o konuya denk geldi 5 bin lazım dedim tamam dedi hadi yürü bankaya bi sevindim aha dedim vercek parayı gittik al dedi bu parayı aldım ama nasıl seviniyom dedi git dedene ver bide bilgisayarcımı olcan dedi sonra ben gittim dedeme verdim benim evde planını kurdugum sistemi almış 3900x li sistem allah razı olsun

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
donanım la cok ugrasıyorum komikmi bilmem ama geçen babama dedim ki baba ben bu bilgisayar işlerini geliştirdim dedim hani imkanım olsa cok şey yapıcam dedim iyi oğlum kaç TL ye ihtiyacın var dedi bankadan çekeyim vereyim dedi şaşırdım tabi meğerse dedeme yolluyacakmış o yüzden o konuya denk geldi 5 bin lazım dedim tamam dedi hadi yürü bankaya bi sevindim aha dedim vercek parayı gittik al dedi bu parayı aldım ama nasıl seviniyom dedi git dedene ver bide bilgisayarcımı olcan dedi sonra ben gittim dedeme verdim benim evde planını kurdugum sistemi almış 3900x li sistem allah razı olsun
Ovvv nerde o şans bizde.

SariSapy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Akif AKTAŞ
Ben:Baba benim laptopta kaç RAM slotu var?
Benim Babam bilgisayar konusunda benden daha bilgili olduğu için bu konu hakkında pek bir tecrübem yok.

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Benim Babam bilgisayar konusunda benden daha bilgili olduğu için bu konu hakkında pek bir tecrübem yok.
Benimki de öyle eski bilgisayarcı hep dalga geçiyor benle sen daha yokken biz pc topluyorduk falan diye ama bana daha hiç toplamadı😂.

rcxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Ateş Arsoy
Keşke be dostum :)

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ben kendim çalışarak kazandığım para ile 15 bin türk lirasına bir PC topladım alacağım bile.Çalış seninde olur ;)
Yok canım zaten ondan böyle bir şey istemem kendi biriktirdiğim param da var ama bu sene sınava gireceğim için ben de dahil olmak üzere bu sene sıcak bakmıyoruz.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Yok canım zaten ondan böyle bir şey istemem kendi biriktirdiğim param da var ama bu sene sınava gireceğim için ben de dahil olmak üzere bu sene sıcak bakmıyoruz.
valla garip benim şuana kadar babamla o konuda hiç diyaloğum olmadı ne desem tamam der alır (2080ti istemem tabi durum yetmez) en kötü ihtimal şu aralar kötüyüz 1-2 gün sonra der 3 gün sonra alır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,831
Üyeler
138,417
Son üye
dizzboy
Top Bottom