Neler Yeni

Bal sanıp motor yağı yemek

swqze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
SwQze
Böyle bir şey aslında küçükken başıma gelmişti, okuma bilmiyordum ve krem kutusunu yoğurt kutusu sanıp kaşıklayarak yemiştim hemde az değil kaşık kaşık.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Şimdi ise vefat eden dedemden kalma (yaklaşık 10 yıllık) bir saklama kabı buldum bodrumda.
Dedem orada birşeyler yapardı eskiden (tamir vs.) bende yine eşyalarını kurcalarken biraz derinlere indim ve eskiden örümcek ağları, örümcekler, böcekler falan olduğu için elimi oralara sokamazdım. Ama bu sefer gaza geldim ve soktum, sonra da bu kabı buldum.
Dedem de gitmiş motor yağını bal kutusuna koymuş, bende anneme sordum "Bal bozulmaz küflenir küflenmediyse ye." dedi.

tadı güzeldi aslında
Psikopatmisib kardesn

ensarxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ensar DAŞ
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım(Python, Unity, C#) , Donanım , Oyun
Bağırsakların kaç pistonlu

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,536
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3

İntel Xeon

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Böyle bir şey aslında küçükken başıma gelmişti, okuma bilmiyordum ve krem kutusunu yoğurt kutusu sanıp kaşıklayarak yemiştim hemde az değil kaşık kaşık.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Şimdi ise vefat eden dedemden kalma (yaklaşık 10 yıllık) bir saklama kabı buldum bodrumda.
Dedem orada birşeyler yapardı eskiden (tamir vs.) bende yine eşyalarını kurcalarken biraz derinlere indim ve eskiden örümcek ağları, örümcekler, böcekler falan olduğu için elimi oralara sokamazdım. Ama bu sefer gaza geldim ve soktum, sonra da bu kabı buldum.
Dedem de gitmiş motor yağını bal kutusuna koymuş, bende anneme sordum "Bal bozulmaz küflenir küflenmediyse ye." dedi.

tadı güzeldi aslında
Kıvamındandamı anlamadın

Bozkurt58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Sivaslı
İlgilendiği Kategoriler
Yoğk
otobanda bi koşsana beygir artışı olmuşmu test edelim

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Olsun yoklukta gider

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,238
İsim
........

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

tadı güzeldi aslında
Sanayide çok susamış bir halde bir şişe tineri su sanıp yarısına kadar içmiştim (su şişesinde idi) 2 gün hastanede yatmıştım.

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Aklıma recep ivedik 5 teki motor yağlı kuru fasülye geldi xd

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR