Neler Yeni

🔥İndirim Balparmak tüm ürünlerde %15 indirim

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
yunusemre

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
eyyüb
Sanki petek bal satiyolar.
Bunlar bu kadar balı nasıl elde ediyor hiç güven vermiyor bana.
Adı üstü bal parmak parmaklariyla bal yapıyorlar herhalde kötülemis gibi olmak istemiyorum ama hiç bir zaman almadım çünkü imkansız bu kadar balı ülkeden temin etmek birde biraz pahalanmis sanki.
Burnuma pis kokular geliyor Türkiye de ballardan a101 aldığım sahte ve bal mumu ürün çıkmıştı ins yaniliyordum güzel doğaldır bal parmak.

Maltafana

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Murat Kaçar
550 liralık balı 820 yapıp 620 ye düşürmüşler. Sağolun güzel indirmişsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanki petek bal satiyolar.
Bunlar bu kadar balı nasıl elde ediyor hiç güven vermiyor bana.
Adı üstü bal parmak parmaklariyla bal yapıyorlar herhalde kötülemis gibi olmak istemiyorum ama hiç bir zaman almadım çünkü imkansız bu kadar balı ülkeden temin etmek birde biraz pahalanmis sanki.
Burnuma pis kokular geliyor Türkiye de ballardan a101 aldığım sahte ve bal mumu ürün çıkmıştı ins yaniliyordum güzel doğaldır bal parmak.
Balparnak Türkiyede bal laboratuvarı olan ve analiz edilerek siniflandiran tek marka. Bu markanın tanıtım belgeseli var orda işlemleri görebilirsin

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
eyyüb
550 liralık balı 820 yapıp 620 ye düşürmüşler. Sağolun güzel indirmişsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Balparnak Türkiyede bal laboratuvarı olan ve analiz edilerek siniflandiran tek marka. Bu markanın tanıtım belgeseli var orda işlemleri görebilirsin
Knk bizim ülkede her şey denetim altında neler çeviriyor belli kiriteri karşıladı vergisini verdimi tmmdir insanların canın değeri yok dünyada çapında yasak olan gıda malzemesin çoğu tr peynir ekmek gibi serbest resmen en iyisi arıları ben eve alıp yaptircam.en son 😂
Allah'tan bahçede dağda yetisiren var burada glikoz verm den besliyorlar onlardan Alicam.
Hazır balın hiç birine güvenmicen ülkede harbiden bindirim yapmışlar

Maltafana

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Murat Kaçar
Knk bizim ülkede her şey denetim altında neler çeviriyor belli kiriteri karşıladı vergisini verdimi tmmdir insanların canın değeri yok dünyada çapında yasak olan gıda malzemesin çoğu tr peynir ekmek gibi serbest resmen en iyisi arıları ben eve alıp yaptircam.en son 😂
Allah'tan bahçede dağda yetisiren var burada glikoz verm den besliyorlar onlardan Alicam.
Hazır balın hiç birine güvenmicen ülkede harbiden bindirim yapmışlar
Kardeş evine kovan kur o zaman. Alacak olan alır o öyle bu böyle ülkede her şey böyle Eee napalım yapacağın şey almazsın bu kadar. Bütün ülkeye yayılmış toplumsal ve kültürel curumeyi şurada bir bal markası üzerine sorgulayıp çözemeyiz.

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
eyyüb
Kardeş evine kovan kur o zaman. Alacak olan alır o öyle bu böyle ülkede her şey böyle Eee napalım yapacağın şey almazsın bu kadar. Bütün ülkeye yayılmış toplumsal ve kültürel curumeyi şurada bir bal markası üzerine sorgulayıp çözemeyiz.
Knk işte sohbet etmek güzel bal parmak bahane 😂
Hem sohbet oluyor hemde birşeyi tartışıyoruz 😀👍

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Babayaro
Eskiden 5 kavanoz bal 100 lira vardı, şimdi ise 50 ml 100 lira hey gidi.

Alacaklara afiyed olsun, powır olsun işşala.

Top Bottom