Neler Yeni

Bana birisi tehditler savurup duruyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hamdi
Geldiğin için teşekkür ederim. Benim sorunum kardeşime aptalın birisi insta hesabını alıp tehditler savurmaya başlamış, Sonra rusya (+7) numaralı bir telefondan ona ulaşmış yine tehditlerin ardı arkası gelmiyor. Ben bu çocuğu kendim anonim olacak şekilde nasıl bulabilirim. Bilen bir arkadaş varsa LÜTFEN yardım edebilir mi?

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,514
İsim
.
Geldiğin için teşekkür ederim. Benim sorunum kardeşime aptalın birisi insta hesabını alıp tehditler savurmaya başlamış, Sonra rusya (+7) numaralı bir telefondan ona ulaşmış yine tehditlerin ardı arkası gelmiyor. Ben bu çocuğu kendim anonim olacak şekilde nasıl bulabilirim. Bilen bir arkadaş varsa LÜTFEN yardım edebilir mi?
Siber suçlar

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK
Silivri Rusya'dan soğuktur yaz gider. Şaka bir yana elinizde numara var ise şikayet edebilirsiniz çekinmeyin.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,855
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Siber Suçlarla Mücadele şubesine git.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hamdi
Silivri Rusya'dan soğuktur yaz gider. Şaka bir yana elinizde numara var ise şikayet edebilirsiniz çekinmeyin.
Elimde numara var ama rusya numarası. Birde instagram hesabına Isprta`dan xiomi adında bir telefondan giriş yapmış ve kardeşimde ne olur ne olmaz diye hesabı kapatmış.

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Telefon numarasını yaz da spamlayım whatsappını.

Top Bottom