Neler Yeni

Yardım Barracuda X te yaşadığım sorunlar

YazılımKafa

80+ Silver
Kulaklığın şarjı bitti, şarja taktım. Işık yeşil oldu. Telefona bağladım. Hala low battery diyor ve şarjını az gösteriyor. Razer ın uygulamasına da bağlanmıyor. Bu kulaklığı nasıl sıfırlayabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

3-4 saat şarjda durdu. Takarken şarj ışığı kırmızıydı şimdi yeşil. Hala şarjını 15 gösteriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yusuf Gugen
Kulaklığın şarjı bitti, şarja taktım. Işık yeşil oldu. Telefona bağladım. Hala low battery diyor ve şarjını az gösteriyor. Razer ın uygulamasına da bağlanmıyor. Bu kulaklığı nasıl sıfırlayabilirim

3-4 saat şarjda durdu. Takarken şarj ışığı kırmızıydı şimdi yeşil. Hala şarjını 15 gösteriyor
Aynı sorun bendede var, bilen biri yazsın lütfen

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Berkay
Kendi usb kablosuyla bilgisayarınızın usb girişine takarak şarj etmeyi deneyin şarj olurken üstündeki ışığın kırmızı yanıp sönmesi lazım ayrıca

YazılımKafa

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı sorun bendede var, bilen biri yazsın lütfen
Çözülmüyor benim ki. İade edicem.

Bataryası bozuk. Ara sırada cızırtı yapıyor zaten. Garantiye de gitmiyor. İade edicem her türlü

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yusuf Gugen
Çözülmüyor benim ki. İade edicem.

Bataryası bozuk. Ara sırada cızırtı yapıyor zaten. Garantiye de gitmiyor. İade edicem her türlü
hocam kulaklığı kullanabılıyor musun, belki uygulama yanlış gosterıyodur

YazılımKafa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yusuf Gugen
Kablosuz kullanılmıyor . Sadece kablolu çalışıyor
Hocam ben çözdüm sorunu, çok düşük enerjili adaptörle deneyin, ben oneplus 8 pro ve oppo reno 5 ile denediğimde olmadı, iphone 5 in adaptörü ile denedım 30 dakıkada %50 den %100 e çıktı

YazılımKafa

80+ Silver
Hocam ben çözdüm sorunu, çok düşük enerjili adaptörle deneyin, ben oneplus 8 pro ve oppo reno 5 ile denediğimde olmadı, iphone 5 in adaptörü ile denedım 30 dakıkada %50 den %100 e çıktı
Her türlü iade edicem. Cızırtı sorunuda oluyor. Hatta yerine 1 kulakiçi bir kulaküstü kulaklık almaya karar verdim. Bir tanesi geldi bile

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yusuf Gugen
Her türlü iade edicem. Cızırtı sorunuda oluyor. Hatta yerine 1 kulakiçi bir kulaküstü kulaklık almaya karar verdim. Bir tanesi geldi bile
Kulak tırmalayıcı bir cızırtı mı?

yoksa normal mi

YazılımKafa

80+ Silver
Kulak tırmalayıcı bir cızırtı mı?

yoksa normal mi
Hafif hafif ama sinir bozucu. Sadece android telefonumda oluyor. Pc de olmuyor. Sürekli de değil ara sıra oluyor

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Birol azak
Kulaklığı prize takmayın usb ile pc ye bağlayıp şarj edin öyle çözülür diye tahmin ediyorum bendede barracuda x var 2 seendir sorun çıkarmadı

Top Bottom