Neler Yeni

Başkasının adına alının vergisiz cihazı şikayet etme

Merhaba ablam ünversiteye gidiyor vergisiz cihazdan yararlanabiliyor ama teyzemin oğluna bilgilerini veriyor bana vermiyor ben yararlanmak istiyorum bunu nereye şikayet edebilirim başkasının adına alınıyor diye bi yer var mı edebiliceğim yoksa alamaz mı ben istiyorum bana vermiyor saçmalığa bak bende laptop alıcam 2 cihaz alıcaklarmış 2 cihaz alma şartı varmış herhalde ben laptop alıcaktım vergisiz 7 bin tl olsa alınır mı sizce

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Merhaba ablam ünversiteye gidiyor vergisiz cihazdan yararlanabiliyor ama teyzemin oğluna bilgilerini veriyor bana vermiyor ben yararlanmak istiyorum bunu nereye şikayet edebilirim başkasının adına alınıyor diye bi yer var mı edebiliceğim yoksa alamaz mı ben istiyorum bana vermiyor saçmalığa bak bende laptop alıcam 2 cihaz alıcaklarmış 2 cihaz alma şartı varmış herhalde ben laptop alıcaktım vergisiz 7 bin TL olsa alınır mı sizce
sende başkasını bulup ona aldır reis ne diyim şimdi :D şikayet edeceğin kişi ablan olacağı için etme derim ediliyorsa bile

• Konu Sahibi Konu Sahibi
sende başkasını bulup ona aldır reis ne diyim şimdi :D şikayet edeceğin kişi ablan olacağı için etme derim ediliyorsa bile
Valla bilendim edicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

edebileceğim yer yok mu btk falan

Edicem sikayet beleşçi asgeri ücretle çalışıyor bizim ihtiyacımız var

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Ahmet Hakan
Valla bilendim edicem

edebileceğim yer yok mu btk falan

Edicem sikayet beleşçi asgeri ücretle çalışıyor bizim ihtiyacımız var
Şahsi çıkarların için ailenin huzurunu bozmak… Yaşın kaç? Belki yaşın küçük olduğu için telefon alınmıyordur sana.
Ayrıca vergisiz cihazlar (özellikle laptoplarda zaten çok az indirim veriyor ve 9500 bandında hiç iyi laptop yok.) hiç iş görecek tarzda cihazlar değil. 1-2 seneye kasmadan kullanamazsın.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Şahsi çıkarların için ailenin huzurunu bozmak… Yaşın kaç? Belki yaşın küçük olduğu için telefon alınmıyordur sana. Ayrıca vergisiz cihazlar (özellikle laptoplarda zaten çok az indirim veriyor ve 9500 bandında hiç iyi laptop yok.) hiç iş görecek tarzda cihazlar değil. 1-2 seneye kasmadan kullanamazsın.
19 yasındayım reis o alıcak kişide çalışıyor yani benim param kısıtılı ders calısmak için laptop alıcam kendime o yüzden ben oyun için almıcam youtubeye girsin yeter 7 bin tl olanı alamıyor muyum?

Aynen bildirme yeri buldum eğer alırsa teyzemin oglu direk tc yazıcam baskasının adına alındı diye sikayetimi edicem inşallah

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
chade
Merhaba ablam ünversiteye gidiyor vergisiz cihazdan yararlanabiliyor ama teyzemin oğluna bilgilerini veriyor bana vermiyor ben yararlanmak istiyorum bunu nereye şikayet edebilirim başkasının adına alınıyor diye bi yer var mı edebiliceğim yoksa alamaz mı ben istiyorum bana vermiyor saçmalığa bak bende laptop alıcam 2 cihaz alıcaklarmış 2 cihaz alma şartı varmış herhalde ben laptop alıcaktım vergisiz 7 bin TL olsa alınır mı sizce
babana şikayet et kardeşim. benim ihtiyaçlarım var, indirimden yararlanıp alırsak daha uyguna geliyor falan de biraz zırla. kendi çocuğuna değil de yeğenine yardım etmeyi seçerlerse sizin gibi ailenin diyip saydırabilirsin (içinden saydır he sonra dayak yedim diye konu açma :D)

resmi bir kuruma gidip şikayet edeyim deme ha. sonuç olarak o senin ablan, aile içi huzuru bozarsın bir kaç bin lira indirim için. sonra pişman olma keşke yapmasaydım diye

gavasa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ceyda Kalender
Sana verse de kanunu ihlal edecekti. Sana verirken sorun yok ama başkasına verirse sorun. Kendi çıkarların olduğu için belki de ailen sana vermiyor ve bence haklılar. Bencil bir kardeşe vereceğine iyiki başkasına veriyormuş.

Top Bottom