Neler Yeni

Basketbol Antrenör Sorunsalı

Turker55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Türker
Arkadaşlar İzmitin en iyi kulüplerinden birinde oynuyorum tabi ki süre almak istiyorsanız performans sergilemelisiniz . Benim kendimeen beklentim yüksek potansiyelim var ama hoca beni 40 dk lik toplam periyotlarda ortalama 6 dk sahada oynatıyor zaten 6 fk boyunca savunma Yapta hücum yapta o 6 dk içerisinde top elinizde 30 saniye durmuyordur bu antrenör ler hem süre vermiyor hem performans bekliyor sonra Türkiye'de futbol basketbol neden geride avrupada iyi çünkü avrupada hocalar genç oyuncuları parlatıp kariyer sahibi olsunlar istiyor bu arada şu an ligimiz başlamadı hazırlık maçları bunlar lig başlayınca herhalde 10 saniye falan oynatacak. Bana Basketbol da kulüp oynamış kişiler öneri versin hocanın gözüne gireyim.
Okul takımlarında full ilk 5 olurdum aralıksız 40 dk koşardım böyle kulüpte forma şansı bulamayıncı çok koyuyor.

Son düzenleme:

Fsburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Burak Göktuğ
Arkadaşlar İzmitin en iyi kulüplerinden birinde oynuyorum tabi ki süre almak istiyorsanız performans sergilemelisiniz . Benim kendimeen beklentim yüksek potansiyelim var ama hoca beni 40 dk lik toplam periyotlarda ortalama 6 dk sahada oynatıyor zaten 6 fk boyunca savunma Yapta hücum yapta o 6 dk içerisinde top elinizde 30 saniye durmuyordur bu antrenör ler hem süre vermiyor hem performans bekliyor sonra Türkiye'de futbol basketbol neden geride avrupada iyi çünkü avrupada hocalar genç oyuncuları parlatıp kariyer sahibi olsunlar istiyor bu arada şu an ligimiz başlamadı hazırlık maçları bunlar lig başlayınca herhalde 10 saniye falan oynatacak. Bana Basketbol da kulüp oynamış kişiler öneri versin hocanın gözüne gireyim.
tavsiyem çok çalışıp o 6 dk lık sürede çok fazla iyi oynaman ve antrenmanlarda iyi performans göstermen

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Formayı senden daha fazla hak edeneler olabilir. Yani sen hakediyorsundur ama bazıları daha çok hakediyordur. Bizimde yaz ligi maçları başladı (hatta bitiyo son maç 2 gün sonra)

bıraktım

80+ Bronze
hocan seni az oynatıyorsa demekki iyi bir performans sergileyemiyorsun daha çok çalışmalısın

mortah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
975
İsim
Yakup Efe Sarıkaya
Antrenmanlarda dayanıklılığını göstermeye çalış. Ülkemizde Dayanıklılık>Teknik olayı var. Hocalar yorulmayan, (pozisyonuna göre) ikili veya çoklu pozisyona temiz gir-çık yapan oyuncuları daha çok sever. (Yalaklık da önemli tabi😅)

Top Bottom