Neler Yeni

Batman Arkham Knight Yama??

artikyok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Sercan Köktaş
Arkadaşlar Selam Arkham Knight Oynamak İstiyorum Ama Tek Türkçe Yama Bulabildim Animusprojesi O da Pek Güvenilir Gelmedi Açıkçası Bir Yamanın 10 GB Olması cmd Üzerinden Kurulumu Bana Saçma Geldi Gene de Kurmaya Çalıştım Uzun Sürünce Yarıda Kesip Malwarebytes Taraması Yaptım Ve Dünkü Taramamadan SOOnra Tek İndirdiğim Şey Buydu Virüs Olarak Bir Şey Buldu Dün Gece Yoktu Sonrasında Oyun Crash Verdi Şu An Steam Dosyalarını Doğruluyorum Oyun İÇin Başka Alternatif Yamalarınız Var mı?

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,530
İsim
MehmedVII
Arkadaşlar Selam Arkham City Oynamak İstiyorum Ama Tek Türkçe Yama Bulabildim Animusprojesi O da Pek Güvenilir Gelmedi Açıkçası Bir Yamanın 10 GB Olması cmd Üzerinden Kurulumu Bana Saçma Geldi Gene de Kurmaya Çalıştım Uzun Sürünce Yarıda Kesip Malwarebytes Taraması Yaptım Ve Dünkü Taramamadan SOOnra Tek İndirdiğim Şey Buydu Virüs Olarak Bir Şey Buldu Dün Gece Yoktu Sonrasında Oyun Crash Verdi Şu An Steam Dosyalarını Doğruluyorum Oyun İÇin Başka Alternatif Yamalarınız Var mı?
Kendim de kullandım. Yıllardır kullandığım bir site güvenilir. Bunun da kurulumu biraz uzun sürüyordu diye hatırlıyorum. Bilgisayar ile de ilgili 5-10 dk'de bitti bende

artikyok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Sercan Köktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendim de kullandım. Yıllardır kullandığım bir site güvenilir. Bunun da kurulumu biraz uzun sürüyordu diye hatırlıyorum. Bilgisayar ile de ilgili 5-10 dk'de bitti bende

hocam postu düzelttim arkham knightmiş

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,530
İsim
MehmedVII
Hocam Arkham Kngiht'ın PC sürümü ilk çıktığı zamanlarda çok sıkıntılıydı 10gb yama ondan da olabilir. Oyunçeviri yapmamış çeviri ama ben daha önceden yanlış hatırlamıyorsam assassin's creed'de animus projesi yaması kullanmıştım sıkıntı olmadı. Çok duyduğum bir site sıkıntı olmaz

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,278
İsim
Ahmet Sevinç
Hocam Arkham Kngiht'ın PC sürümü ilk çıktığı zamanlarda çok sıkıntılıydı 10gb yama ondan da olabilir. Oyunçeviri yapmamış çeviri ama ben daha önceden yanlış hatırlamıyorsam assassin's creed'de animus projesi yaması kullanmıştım sıkıntı olmadı. Çok duyduğum bir site sıkıntı olmaz
merhabalar konuyla alakası yok ama bilginize ihtiyacım var şu videodaki yamayı kuramadım nedeni ne olabilir winrarda aç dedikten sonra hata veriyor ( arkham origins türkçe yama kurmuştum acaba o yamayı silmem mi gerek )

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,530
İsim
MehmedVII
merhabalar konuyla alakası yok ama bilginize ihtiyacım var şu videodaki yamayı kuramadım nedeni ne olabilir winrarda aç dedikten sonra hata veriyor ( arkham origins türkçe yama kurmuştum acaba o yamayı silmem mi gerek )
7-zip uygulamasını indirip kur ardından sağ tık 7-zip klasöre çıkart gibi bir şey olmalı. Yamayı virüs olarak da görüyor olabilir virüs koruması vs varsa kapat

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,278
İsim
Ahmet Sevinç
7-zip uygulamasını indirip kur ardından sağ tık 7-zip klasöre çıkart gibi bir şey olmalı. Yamayı virüs olarak da görüyor olabilir virüs koruması vs varsa kapat
teşekkürler antivirüs yüzündenmiş

• Beğen
Top Bottom