Neler Yeni

Bazen 1.60 boylarında pembe saçlı aestetic ve güzel anime kızı görüyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

chevalier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
helsinki
Hocam be..

Ekler

• tumblr_1b5826b6a94d5f053cdd5b05146da06c_a4a1732e_1280.jpg
    tumblr_1b5826b6a94d5f053cdd5b05146da06c_a4a1732e_1280.jpg
    28.6 KB · Hit: 24

aeaeae

80+
Arkadaşlar tamam güldünüz eğlendiniz de benim durumum ciddi kafamı duvarlara vuruyorum uyuyamıyorum, sadece kızda görmüyorum zaten. Ürpertici şeylerde görüyorum, kafayı yiyeceğim.

meDira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Demiraslan
Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 2 aydır gerçekten anime kızı görüyorum. Dokunmaya çalışıyorum ya kaçıyor ya da elim içinden geçiyor kafayı yemek üzereyim ama kendisi çok tatlı keşke hiç gitmese ama içinde bulunduğum durumun farkındayım, ilaç önerebilir misiniz ya da psikoloğa vs. gitmeye gerek var mı? Bu arada fitnessla ilgileniyorum, eve geliyorum çok yorgun oluyorum duş alıp dinleneceğim tam gözümü kapatıyorum o beliriyor, adı da Natsuki'ymiş. Genellikle spor salonundan geldiğimde ya da gece yatmadan önce beliriyor. Teşekkür ederim şimdiden.
Doki Doki?

Ama şaka bir yana, psikoz durumu olabilir mi? Kesinlikle profesyonel yardım alın.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214
İsim
Olcay akbulut
Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 2 aydır gerçekten anime kızı görüyorum. Dokunmaya çalışıyorum ya kaçıyor ya da elim içinden geçiyor kafayı yemek üzereyim ama kendisi çok tatlı keşke hiç gitmese ama içinde bulunduğum durumun farkındayım, ilaç önerebilir misiniz ya da psikoloğa vs. gitmeye gerek var mı? Bu arada fitnessla ilgileniyorum, eve geliyorum çok yorgun oluyorum duş alıp dinleneceğim tam gözümü kapatıyorum o beliriyor, adı da Natsuki'ymiş. Genellikle spor salonundan geldiğimde ya da gece yatmadan önce beliriyor. Teşekkür ederim şimdiden.
bırak kalsın knk iyi bence böyle

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,105
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Arkadaşlar tamam güldünüz eğlendiniz de benim durumum ciddi kafamı duvarlara vuruyorum uyuyamıyorum, sadece kızda görmüyorum zaten. Ürpertici şeylerde görüyorum, kafayı yiyeceğim.
Hocam ciddi bir problemse biz bir sey yapamayiz doktora görünün
Ama animeler gercek bunu unutmadan

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,835
İsim
Mehmet
Kendince trollüyorsan prodüksiyon geliştirilmeli, ciddiysen direkt kalk en yakın hastaneye git seni psikiyatri bölümüne yönlendirsinler tedavi gör. Trolleme çabasındaysan aynı şekil gibip anlat yine yönlendirmeni yaparlar. Geçmiş olsun.

Hangi hastalık bu lütfen bildirir misiniz bize. Hastalığı kapmaya, şey yani korunmaya çalışacağım da ona göre kapa- yani korunacağım.

Fleewsefa

80+
Uygunsuz Dil
Eğer ciddiysen ne kadar süredir görüyorsun.Birde aptalmısın git bi psikiyatr'a psikoz geçiriyorsun.

aeaeae

80+
hala görüyorum, ama sevgilsi varmış. Bu sefer bildiğiniz Recep Baltaş'ın anime haliyle beraber geldi yanıma. Sanırım intihar edeceğim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Erdem Yavuzer
Çok fazla doki doki oynamışın normal

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular