Neler Yeni

Bazen 1.60 boylarında pembe saçlı aestetic ve güzel anime kızı görüyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar tamam güldünüz eğlendiniz de benim durumum ciddi kafamı duvarlara vuruyorum uyuyamıyorum, sadece kızda görmüyorum zaten. Ürpertici şeylerde görüyorum, kafayı yiyeceğim.
Konu eğlencesine açıldıysa cidden işe yaramış, forum baya eğlenmiş. Ama eğer cidden yardım arıyorsan bunun yeri forum değil, burada anca makarasını yaparlar 😀

TÜRK YILDIZLARI

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
446
İsim
Mehmet Ataseven
Kardeşim ya senin kafan güzel burda milletle dalga geçiyorsun ya da acilen uzmana gözükmen şart bunu ailenle paylaş ve ciddi bir şekilde uzmana git ilerde sorun yaşarsın haberin olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burası hastane değil sorununu buraya yazıyorsun. Hastaneye git orda sana doğru yolu gösterirler. Ya da Ruh sağlığına yatarsın artık orasını bilemem. Acil şifalar diliyorum

aeaeae

80+
teşekkür ederim, hastaneye gittim de doktor da anime kızı çıktı napcam ben hiçbir şey gerçek değil çevremdeki

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,263
İsim
Hacı

Cihangir

80+ Gold

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
O yüzden psikolog değilsin zaten.
Konu trol değilse sanrı boyutu hiç normal değil uzman yardımı alman şart.
Böyle bir konunun troll olmama ihtimali var mı

_Zaur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,223
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Kayn geçmiş olsun kardeşim. Recep Baltaş animesinin yanında Ali Güngör iyi gider aslında. Değil mi Recep? Aynen öyle Ali, hatta biz bu anime kızına Overclock da yapabiliyorduk değil mi Ali?

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331
Nasıl yani anime kızları aslında gerçek değil miymiş ?

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,208
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 2 aydır gerçekten anime kızı görüyorum. Dokunmaya çalışıyorum ya kaçıyor ya da elim içinden geçiyor kafayı yemek üzereyim ama kendisi çok tatlı keşke hiç gitmese ama içinde bulunduğum durumun farkındayım, ilaç önerebilir misiniz ya da psikoloğa vs. gitmeye gerek var mı? Bu arada fitnessla ilgileniyorum, eve geliyorum çok yorgun oluyorum duş alıp dinleneceğim tam gözümü kapatıyorum o beliriyor, adı da Natsuki'ymiş. Genellikle spor salonundan geldiğimde ya da gece yatmadan önce beliriyor. Teşekkür ederim şimdiden.
Betimlemeler eksik yada yetersiz konu degistirme cok sert hızlı anlatim cok yetersiz kurguya puanim 6/10

r4NG3r

80+ Silver
Kayn geçmiş olsun kardeşim. Recep Baltaş animesinin yanında Ali Güngör iyi gider aslında. Değil mi Recep? Aynen öyle Ali, hatta biz bu anime kızına Overclock da yapabiliyorduk değil mi Ali?
Evet Ali,sahiden de öyle.Sahiden de öyle mi Recep?Evet Ali.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom