Neler Yeni

BBK Kodu Ne İşe Yarıyor?

Uğur Altun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Uğur Altun
Instagram
uguraltunn_
Merhaba arkadaşlar 3 ay önce yeni binaya internet altyapısı için başvuruda bulunmuştum ve hala internet altyapısı gelmedi, işlem çok uzun sürdü diye dün Twitter üzerinden Yusuf Kıraç isimli Türk Telekom'da yetkili olan birisine ulaştım. Benden adres ve iletişim bilgilerimi istedi bende kendisine bilgilerimi verdim.

Bugün öylesine internet altyapısını sorgulamak için GibirNet üzerinden sorgulama yaptım ve resimde ki gibi sonuç çıktı, önceden sadece altyapı yok diyordu ama şimdi BBK Koduna kadar bilgisini veriyor. Fakat ben daha önce Türk Telekom ilçe müdürlüğüne gittiğimde altyapının FİBER olarak geleceğini, projesinin çizildiğini söylediler ama çıkan sonuçta VDSL2 gözüküyor. Konuya istinaden kafama birkaç soru takıldı sizlere sormak istedim.

Bu BBK Kodunun bir önemi var mı?
Bu kodu bana gösterdiğine göre altyapı için çalışmalar başlamış olabilir mi?
Altyapı türü FİBER olacaktı VDSL2 yazması geçici mi?

Bağımsız Bölüm Kodu (BBK) Ulusal Adres Veri Tabanında tanımlanan ve haneye özel Bağımsız Bölüm Kodudur.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Bağımsız Bölüm Kodu (BBK) Ulusal Adres Veri Tabanında tanımlanan ve haneye özel Bağımsız Bölüm Kodudur.
Ekstradan BBK kodunuzu bilen herhangi biri sorgulama ekranına BBK kodunuzu girerek sizin adresinize erişebilir :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,040
Üyeler
156,560
Son üye
q12573
Top Bottom