Neler Yeni

Beats Studio Buds su içerisine düştü :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Görkem Akıncı
Selamlar herkese, gece beats studio buds'ımın sağ kulaklığı ile uyuya kaldım, sabah şarjı bitmiş bağlantısı kesilmiş şekilde uyandım ve uyku sersemi bir bardak suyun içerisine düştü. 2 en fazla 3 saniye kalmıştır hemen çıkardım ve havluyla kuruladım, pirinç içerisine koydum ve üzerinden bir kaç saat geçti, biraz daha bekleyip fön makinasıyla hafif sıcaklık verip sonra şarj edip test etmeyi düşünüyorum ama belki daha iyisini bilen vardır, önerisi olan vardır diye buraya da yazayım dedim. Aynı durumu yaşayan (özellikle Beats Studio Buds ile) varsa lütfen deneyimlerini ve sonuçlarını paylaşsın bana da yol göstersin çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler herkese iyi pazarlar.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
684
İsim
Sercan GÖKALP
Hepsinden önce sağlam bir gusül al sonrasında ise pirinçte uzun süre kalsın hemen çıkarma çünkü nemini öyle hemen almayabilir en son olarak da dua edeceksin bozulmamış olsun diye çünkü su kaçmalarında yapılacak şeyler sadece bunlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Görkem Akıncı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hepsinden önce sağlam bir gusül al sonrasında ise pirinçte uzun süre kalsın hemen çıkarma çünkü nemini öyle hemen almayabilir en son olarak da dua edeceksin bozulmamış olsun diye çünkü su kaçmalarında yapılacak şeyler sadece bunlar
Pirinçte kalması gereken yeterli süre nedir? Bir de IPX4 sertifikasının hiçbir faydası yok mu hocam?

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
684
İsim
Sercan GÖKALP
Pirinçte kalması gereken yeterli süre nedir? Bir de IPX4 sertifikasının hiçbir faydası yok mu hocam?
O sertifikalar "suya dayanıklı" demek yani su geçirmez değil. Dikkat edersen hiçbir elektronik markası hele ki içinde hoparlör varsa ürününe su geçirmez demez diyemez. Suya dayanıklı diyebilir ama su geçirmez diyemez çünkü geçiriyor. Su geçirmez demedikleri için de kullanıcı hatası oluyor çünkü öyle bir garanti vermiyorlar. Bir işin yoksa bırak kalsın akşama kadar bir zararı olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Görkem Akıncı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tekrar selamlar herkese, deneyimlerimi paylaşayım dedim belki sonra başkasının ihtiyacı olur. Dediğim gibi pirincin içine koyduktan sonra 24 saat kadar bekledim, çıkarttıktan sonra da 2-3 dakika fön makinesi ile hafif hafif üfledim. Daha sonra biraz şarj edip denedim ve ANC, transparency bütün modlarda gayet düzgün eski sesini veriyor hiçbir sıkıntı yok. Umarım böyle de kalır bir sorun yaratmaz ileride. Hepinize sıvı temassız günler! :)

Top Bottom