Neler Yeni

BEDAVA GEFORCE NOW HESABI (KALICI METHOD ÇALIŞIYOR) BOŞ PARA VERMEYE GEREK YOK

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Dizi , müzik , bilgisayar donanımları , oyun hesap satışları , league of legend , okul , eğitim , giyim.
İhtiyacımız olan şeyler :

-Hotmail adresi

-Kredi kartı veya sanal kart ( Kartın içinde en az 15 kuruş olmalıdır , onu hesabınızı premium yaptıktan sonra iade olarak alabilirsiniz. İade alınca GeForce NOW kullanmaya sorunusuzca devam edebilirsiniz. )

-Asya Ülkeleri VPN'i ( hatayla karşılaşırsanız Japonya VPN'ine bağlanın . )

Nasıl bedava GeForce NOW kullanabilirim :

1- https://cloudgaming.mb.softbank.jp/ bu siteye gidin. Japoncadır ama tarayıcınız destekliyorsa siteyi Türkçe ' ye çevirmeniz mümkün.

2-Sağdaki yeşil "Ücretsiz Deneyin"butonuna tıklayın.

3-Çıkan sayafaya @hotmail.com ile biten e-psota adresini girip hemen altında bahsedilen yeşil yazılan "önlemler"e basın. En aşağı inip sağ üstten kapatın. Kutuyu işaretleyip onaylaya tıklayın.

4-Sonraki sayfada, ilk bölüme istediğiniz kullanıcı adınızı giriniz. 2.ve 3. bölüme ise ; belirlediğiniz şifrenizi giriniz. 4.ve 5. bölüme ise isminizi girin. Sallayabilirsiniz.

5- 6. bölüme bunu girin : カナセイ

6- 7.bölüme bunu girin : カナメイ

7-8. bölüme doğum tarhinizi girin. 13 yaşından küçükler kaydolamayacağından lütfen buna uygun bir tarih girin. Sallayabilirsiniz. 9.bölüme telefon numaranızı girin. Bunu da sallayabilirsiniz.

8- 10 ve 11. bölümlere az önce girdiğiniz e-posta adresini tekrar giriniz. 11.bölümün altındaki e-psota dergisi teslimini isteyip istemedeğiniz size kalmış. Ben, buna izin vermenizi tavsiye ediyorum. Onun da altındaki yeşil yazılı kullanım koşullarını açın en aşağı indikten sonra sağ üstten kapatıp, kutucuğu işaretleyip ONAYLA butonuna tıklayın. Ardından yeşil İLERLE Butonuna tıklayın .

9-Ödeme yöntemi olarak 2.seçeneği seçip yeşil butona tıklayıp sonraki sayfaya ilerleyin.

NOT : Bu adımda siteyi Lütfen Türkçe'ye çevirmeyin aksi takdirde ilerleyemezsiniz.

1.boşluğa kart nosunu 2. boşluğa skt'yi 3. boşluğa CVV bilgilerinizi girdikten sonra aşapı inip 1.yeşil butona tıklayın

Ardından sanal POS sitesine yönlendirecektir. Oradan da bankanıza kayıtlı telefon numaranıza gelen kodu girerek ONAYLA butonuna basabilirsiniz.

NOT : Ödeme yönteminin geçerli olması ve sonraki sayfaya ilerlemeniz için kartınızda en az 15-16 kuruş yani 2 yen bulunmak zorundadır.

10-Biraz bekleyin. Bu siteye ulaşılamıyor hatası verecek. Tarayıcınızın geri butonunu kullanarak bir önceki sayfaya gidin ve yeşil butona tıklayın. ( Bazen sistem çok yoğun olduğundan hata vericektir. SMS ONAY ekranına GERİ-İLERİ tuşlarından giderek 9.adımdan itibaren tekrar deneyin. )

11-Tebrikler !!!!!! Başarıyla hesabınıza NVIDIA GeForce NOW Premium tanımladınız.

12-GeForce NOW uygulamasını herhangi bir yerden indirip oturum aç butonuna tıklayın ve gelen sayfada Diğer Bölgeler İçin Sağlayıcıları Göster e tıklayın ve SOFTBANK'I seçin. E-psotanıza gelen kodu çıkan bölüme yazıp ilerleyin.

Artık GeForce NOW uygulamasında oturum açtınız. İyi Oyunlar !!!

RDR2 VE DEATH STRANDING OLAN HESAPTA VAR (OFFLİNE) ONUDA PAYLAŞMAK İSTİYORUM AMA İZDİHAM ÇIKAR HESAPTA YOK OLUR SANIRSAM :(

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Dizi , müzik , bilgisayar donanımları , oyun hesap satışları , league of legend , okul , eğitim , giyim.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,183
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
bu premium mu ?

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Güvenirliği nedir?

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
Reis bir bunu beleşe getirmediğimiz kalmıştı. Bir sonraki beleşe getirme serisi beinsports olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,537
Üyeler
138,377
Son üye
cancik1
Top Bottom