Neler Yeni

"Beden Yeterlilik Sınavı" Nasıl geçilir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Utkan Bera Kabasakal
İSTE Deniz Ulaştırma ve İşletme mühendisliği kazandım fakat Beden Yeterlilik Sınavı olduğunu bilmiyordum. Tam 1 hafta sonra bu sınava gireceğim. Bu 1 hafta içinde kendimi nasıl hazırlayabilirim. 80> kiloyum, bir spor geçmişim yok. Sizce ne yapmalıyım?

FurkanIIy

80+ Bronze
Sınavın nasıl yapıldığı hakkında bilgin var mı hocam?

FurkanIIy

80+ Bronze
Mülakatın yapıldığı yeri, yapacağın hareketleri muhakkak gör hocam. Mülakatın yapılacağı yerde, mülakata hazırlanan kişiler olur yüksek ihtimal. Oraya git ve onlardan bilgi al. 1 Hafta yeterli bir süre değil maalesef. Umarım başarılı olursun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Utkan Bera Kabasakal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mülakatın yapıldığı yeri, yapacağın hareketleri muhakkak gör hocam. Mülakatın yapılacağı yerde, mülakata hazırlanan kişiler olur yüksek ihtimal. Oraya git ve onlardan bilgi al. 1 Hafta yeterli bir süre değil maalesef. Umarım başarılı olursun.
Teşekkürler. Bende dün şans eseri öğrendim. Normalde internete yazıp baktığında 2021 de kaldırıldı yazıyor. Fakat Google'ın mallığı sağolsun Sadece KTÜ de kalkmış.

En azından 1 haftada azda olsa performansımı nasıl artırabilirim en azından forma nasıl girebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

En azından yapabileceğim en iyi performansı vereyim.

FurkanIIy

80+ Bronze
Çok zor bir mülakat değilse yaparsın aslında. Fakat BESYO mülakatı gibi bir şeyse sıkıntı olabilir. Mülakat içeriğini öğrenmen bu yüzden önemli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Utkan Bera Kabasakal
Çok zor bir mülakat değilse yaparsın aslında. Fakat BESYO mülakatı gibi bir şeyse sıkıntı olabilir. Mülakat içeriğini öğrenmen bu yüzden önemli.
Anladım. Muhtemelen akşama öğrenmiş olurum. O zaman yardımcı olabilir misiniz?

FurkanIIy

80+ Bronze
Anladım. Muhtemelen akşama öğrenmiş olurum. O zaman yardımcı olabilir misiniz?
Hocam ben de daha önce mülakata girmedim. Abim BESYO sınavına girmişti bir aralar. Onun yaşadığı sıkıntıları biliyorum. Daha önceden sınav yapacağı yere gitmemek gibi yaptığı hataları biliyorum.

Elimden geldiğince size de yardımcı olmak isterim elbette.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Utkan Bera Kabasakal
Hocam ben de daha önce mülakata girmedim. Abim BESYO sınavına girmişti bir aralar. Onun yaşadığı sıkıntıları biliyorum. Daha önceden sınav yapacağı yere gitmemek gibi yaptığı hataları biliyorum.

Elimden geldiğince size de yardımcı olmak isterim elbette.
Mülakatın sorun olacağını zannetmiyorum. Tek sorun Beden Yeterlilik sınavı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,404
Üyeler
157,950
Son üye
ahmetkoseoglu
Top Bottom