Neler Yeni

Beklenmeyen bir sistem arızasından radeon wattman ayarları geri yükledi hatası

Myronnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Durmuş Ali Kocakulak
Az önce elektrik kesildi ve bilgisayarı açtığımda bu sorun ile karşılaştım, herhangi bir şey olurmu ?

Birde İmzamdaki PSU'yu kullanıyorum tahmini kaç elektrik kesilmesine dayanır burda baya oluyor çünkü şimdiye kadar 15'e yakın olmuştur elektrik kesilmesi. Bu arada bu hata ilk defa oldu önceki elektrik kesilmelerinde olmamıştı.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Az önce elektrik kesildi ve bilgisayarı açtığımda bu sorun ile karşılaştım, herhangi bir şey olurmu ?

Birde İmzamdaki PSU'yu kullanıyorum tahmini kaç elektrik kesilmesine dayanır burda baya oluyor çünkü şimdiye kadar 15'e yakın olmuştur elektrik kesilmesi. Bu arada bu hata ilk defa oldu önceki elektrik kesilmelerinde olmamıştı.
Elektrik kesintisi gibi şeylerde Wattman hatası normaldir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öyle bir rakam yok. Ek olarak elektriğin nasıl kesildiğine de bağlı biraz. Belli senaryolarda ilk elektrik kesilmesinde bile sistem yanabilir veya PSU sistemi korumak için kendini yakar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,012
Üyeler
149,305
Son üye
Egisman
Top Bottom