Neler Yeni

Beklentiniz karşılanmadı diye üzülmeyin :D

mertyılmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Mert
Sistemi bekleyen yüzlerce kişi olabilir istediklerini alamamış olabilirler evet iyi de bir düşünün bunu bu adam isteyerek mi yaptı diye zaten herkesi memnun etmek imkansız da siz biraz istediği oyuncak alınmayınca ağlayan bebeklere benziyorsunuz be 😂

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,109
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
İnsanlar düşük bütçeli sistem bekliyordu. Sistemin çıkmasına 2 gün kala, eski sistemin neredeyse aynısı çıkınca insanlar üzüldü.
Sende prim yapmaya çalışıyorsun gibi.

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,838
İsim
Tandoğan Tan
Yok kankam genelikle arka bahçemizde RTX yetiştirdiğimiz için ekran kartını beğenmeyiz. Stok sorunu olduğunu belirtenlerden ise nefret ederiz biz. Çünkü biz bebeğiz xD

emirfurkan1907

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Emir Furkan
İnsanlar düşük bütçeli sistem bekliyordu. Sistemin çıkmasına 2 gün kala, eski sistemin neredeyse aynısı çıkınca insanlar üzüldü.
bi tık :D ciddi üzüldüm ben gelmeyince ama yapcak bişi yok hayırlısı gün gelir v5 e kısmet olur

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Sistemi bekleyen yüzlerce kişi olabilir istediklerini alamamış olabilirler evet iyi de bir düşünün bunu bu adam isteyerek mi yaptı diye zaten herkesi memnun etmek imkansız da siz biraz istediği oyuncak alınmayınca ağlayan bebeklere benziyorsunuz be 😂
Nedir senin çekememezliğin. İnsanlar eleştirebilir. Sistemi eleştirmediler yada karakterini. Daha düşük bütçe beklerdik dediler? İsteyerek yapmadıysa hiç yapmasın o zaman.

beritankorkusuz

80+ Silver
Dostum ne alakası var . Adam yine elinden geleni yaptı . Düşük bütçede ne yapsın gt 1030 mu koysun , 1650s falan olanlarda aşağı yukarı bu fiyata onun yerine 500 600 daha koyarak daha iyi bir sistem yapıyuoır

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,177
İsim
Jarvis-M

sende zaten evinde tıtan x inle mutlu mesut yaşıyorsundur zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum ne alakası var . Adam yine elinden geleni yaptı . Düşük bütçede ne yapsın gt 1030 mu koysun , 1650s falan olanlarda aşağı yukarı bu fiyata onun yerine 500 600 daha koyarak daha iyi bir sistem yapıyuoır

ama işte insanların verebilecek 1 600 tl daha yok max 5k lık sisteme 500 daha ekle şunu al demek gibi oluyor zaten herzaman daha iyisi vardır bütçe olunca

mertyılmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üzülmeleri doğal da yapıcakları eleştiri saldırganlığa dönerse sıkıntı. 2 gün önce ne yaşandığını bire bir biliyor musun ki ayrıca doğrudur prim yapıyorum tabi bunu primin anlamını bildiğini düşünerek yazıyorum

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Abdullah bey hiçbir zaman herkesi memnun etmeye çalışmadı edemez de zaten. Öyle bir kitle var ki her çıkan sistemi bir şekilde bilip bilmeden eleştiriyor ve sonrasında komik bir şekilde o sistemi satın alıyorlar. Beğenmedim diye saçma sapan konu açanların yarısı sistemi satın aldı. O kadar eminim ki buna.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,723
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Ben dedim 5600xt tüf ddiye inanmayanlar vardı

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,109
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Üzülmeleri doğal da yapıcakları eleştiri saldırganlığa dönerse sıkıntı. 2 gün önce ne yaşandığını bire bir biliyor musun ki ayrıca doğrudur prim yapıyorum tabi bunu primin anlamını bildiğini düşünerek yazıyorum
Şu an kimse saldırganlık yapmıyor, sadece eleştiriyor. Eleştirmek de en doğal hakları.

mertyılmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Mert
Nedir senin çekememezliğin. İnsanlar eleştirebilir. Sistemi eleştirmediler yada karakterini. Daha düşük bütçe beklerdik dediler? İsteyerek yapmadıysa hiç yapmasın o zaman.
Sen burada isteyerek yapmadı kelimesini ne için kullandığımı anlayabiliyor musun dostum

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
İlk olarak kullandığın dil tamamıyla bir EŞEK dili,daha kibarı yok bu dil için.Şahsen ben bu sistemi çok beğendim ve eğer stok bitmezse almak istiyorum ama herkes senin kadar ya da benim kadar yüksek bütçeye sahip olacak değil ve bu onları üzmüş olabilir ama 1 ay içinde ben düşük bütçeli bir sistem çıkacağına inanıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,079
Üyeler
156,277
Son üye
d4boostingu4gm
Top Bottom