Neler Yeni

Beklentiniz karşılanmadı diye üzülmeyin :D

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,046
İsim
Lokman Açil
Sistemi bekleyen yüzlerce kişi olabilir istediklerini alamamış olabilirler evet iyi de bir düşünün bunu bu adam isteyerek mi yaptı diye zaten herkesi memnun etmek imkansız da siz biraz istediği oyuncak alınmayınca ağlayan bebeklere benziyorsunuz be 😂

Hocam abdullah abi instagram sayfasında bu konu ile ilgili hikaye paylaştı yani fiyat performans ürünü geliceğini söyledi düşük bütçeli sistemde gelicek ama stok sayıları az olduğu için çabuk biteceğini söyledi.

mertyılmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Mert
Şu an kimse saldırganlık yapmıyor, sadece eleştiriyor. Eleştirmek de en doğal hakları.
Yapıcı eleştiri yaparsan yaptığın kişiye yarar sağlamış olursun ama konuşmak için konuşursan bir şey değişmez

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Sen burada isteyerek yapmadı kelimesini ne için kullandığımı anlayabiliyor musun dostum
İsteyerek yapmadı ne? Fiyatı o belirlemiyor fiyatı parçalar belirliyor. Seçtiği parçaları da kusura bakma o seçiyor. İnsanlar düşük bütçe bekliyordu. Bir gün senin de başına gelirse ne olacak? Yine sağlık olsun beklerim diyecek misin? (aylardır evde oturup bunun hayalini kurarak)

kubi07

80+
r5 1600 AF-1660 Super 4500TL'ye çıkmadığı için şuan ben:
tenor.gif

Tecan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Duhan Can
düşük bütçe düşük bütçe diyosunuz da biz de orta düzey bakanlar vardı elbet arkadaşlar bencillik yapmayalım adam umut vermedi ki hiç

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Yapıcı eleştiri yaparsan yaptığın kişiye yarar sağlamış olursun ama konuşmak için konuşursan bir şey değişmez
Burada afedersin ama konuşmak için konuşan sensin. Neden düşük bütçe çıkmadı sorusu gayet doğal. Downgrade seçeği bile yok. Olsa her şey çözülecek. İnsanlar bunu eleştiriyor. Bunun yanıtını verecek kişi sen değilsin.

mertyılmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Mert
İlk olarak kullandığın dil tamamıyla bir EŞEK dili,daha kibarı yok bu dil için.Şahsen ben bu sistemi çok beğendim ve eğer stok bitmezse almak istiyorum ama herkes senin kadar ya da benim kadar yüksek bütçeye sahip olacak değil ve bu onları üzmüş olabilir ama 1 ay içinde ben düşük bütçeli bir sistem çıkacağına inanıyorum.
Dostum o zaman sana da AT gözlüğünü çıkarıp biraz daha geriden bakmanı öneririm olaya burada eleştiri yapmalarına laf etmiyorum çünkü yaptıkları şey eleştiri olmuyor

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
düşük bütçe düşük bütçe diyosunuz da biz de orta düzey bakanlar vardı elbet arkadaşlar bencillik yapmayalım adam umut vermedi ki hiç
Hocam yükseltme ve alçaltma seçenekleri olmadığı için bu tepki. Olsa kimse sorun yapmayacaktı. İsteyen 2080 ti takardı isteyen 580 e düşürüp alırdı. El capitana kimse fiyat açısından bir şey demedi çünkü acayip güzel seçenekleri vardı.

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,109
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.

mertyılmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Mert
Hocam yükseltme ve alçaltma seçenekleri olmadığı için bu tepki. Olsa kimse sorun yapmayacaktı. İsteyen 2080 ti takardı isteyen 580 e düşürüp alırdı. El capitana kimse fiyat açısından bir şey demedi çünkü acayip güzel seçenekleri vardı.
Senin aklına hiç STOK olup olmaması geliyor mu?

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
Dostum o zaman sana da AT gözlüğünü çıkarıp biraz daha geriden bakmanı öneririm olaya burada eleştiri yapmalarına laf etmiyorum çünkü yaptıkları şey eleştiri olmuyor
Kardeşim ben sana bişey diyorum,Kullandığın dile.Bebek gibi ağlamayın ne demek,
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunun daha kibarını bulamadınmı

Top Bottom