Neler Yeni

Beko M9WGL5 Monitör Kaç Hz?

Mt1905TR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Muhammet
öncelikle merhaba
hali hazırda kullandığım samsung s19b150n monitörü değiştirip elimde bulunan beko m9wgl5 monitöre geçtim
geçme sebebim ise bir forumda bu monitörün 75hz olduğunu okumam
neyse monitörü sisteme taktım ardından driver arayışına geçtim ama işin garip yanı şu ki bu monitör hakkında ne destek ne driver ne de teknik bilgi yok
monitörün gerçekten 75hz olduğunu bile bilmiyorum ayarlardan bakınca ilk taktığımda 75hz geldi ama sonra yeniden başlattım ve 59hz göründü
bende invdia kontrol panelinden 75hz yaptım tekrardan ve windows ayarlarından 75 e çektim şimdi benim sorum şu
bu garip ananonim monitörün kaç hz olduğu ve driverını nerden bulabileceğim?

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
öncelikle merhaba
hali hazırda kullandığım samsung s19b150n monitörü değiştirip elimde bulunan beko m9wgl5 monitöre geçtim
geçme sebebim ise bir forumda bu monitörün 75hz olduğunu okumam
neyse monitörü sisteme taktım ardından driver arayışına geçtim ama işin garip yanı şu ki bu monitör hakkında ne destek ne driver ne de teknik bilgi yok
monitörün gerçekten 75hz olduğunu bile bilmiyorum ayarlardan bakınca ilk taktığımda 75hz geldi ama sonra yeniden başlattım ve 59hz göründü
bende invdia kontrol panelinden 75hz yaptım tekrardan ve windows ayarlarından 75 e çektim şimdi benim sorum şu
bu garip ananonim monitörün kaç hz olduğu ve driverını nerden bulabileceğim?
Monitörleri driverleri mi varmış
🤨

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri