Neler Yeni

Yardım Ben şimdi ne yapayım ? 😂

Nyrxia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Ahmet
Herkese iyi akşamlar dilerim.
Yarın İstanbul'dan taşımıyorum.Gidecegim yerde alt yapı 65/15 olarak gösteriyordu sorguladigimda ancak başvuru sonucu ekipler bağlantı yapmaya geldi ve binada internet kutusu yok o yüzden bağlayamayız dedi.
(İnternet kutusu için 1.5 ay önce dilekçe verdim)
Aynı binada 3. Katta ailem oturuyor onlara internet kutusu olmamasına rağmen evin önündeki direkten gelen bakır kablo ile alıyorlar interneti en azından o şekil bağlayın dedim elektrik tellerine çok yakın bağlayamayız dediler. Kafama takılan şu direkten alınan kablo ile bahsettikleri hızları alabilir miyim? Yoksa 24mbps geçmez mi ? Direğin değişmesi binaya kutu bağlanması vs lazım hiç uğraşma magnet ( TT superbox'ı) bağlatin diyerek gitti adamlar.
Aileme alsam magneti onlar kullanır ama bahsi geçen kablolu internet bahsettikleri hızları bulur mu yada bulması için ne yapmak lazım ?

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Ömer
İstanbuldan taşınarak en güzellini yapmışsın hocam darısı benim başıma inşAllah

Nyrxia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İstanbuldan taşınarak en güzellini yapmışsın hocam darısı benim başıma inşAllah
2000 yılından bu yana burdayım minimum 16 yıl fiber bekledim son 2.5 senede 100mpbse alıştım şimdi napacam ne edecem bilmiyorum. Arada tamamen keyfi yayında aciyodum yeni insanlar tanıyalım diye onuda rafa kaldiracaz böyle giderse.

ALiveTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ali ÖZER
2000 yılından bu yana burdayım minimum 16 yıl fiber bekledim son 2.5 senede 100mpbse alıştım şimdi napacam ne edecem bilmiyorum. Arada tamamen keyfi yayında aciyodum yeni insanlar tanıyalım diye onuda rafa kaldiracaz böyle giderse.
hocam yayın linkinizi alabilir miyim merak ettim arada selam vermeye gelirim

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Aileme alsam magneti onlar kullanır ama bahsi geçen kablolu internet bahsettikleri hızları bulur mu yada bulması için ne yapmak lazım ?
kablolu internet dediğiniz kablonet mi anlamadım ?

Top Bottom