Neler Yeni

Beni seven kızı reddettim.

yigit_0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
musa akın
İyi günler forum, 3 gun önce instadan kız yazdi bana okulda karşı sınıftan iste ben senden hoşlanıyorum ilişki düşünürmusun diye ben düşünmüyorum yazdim kız yinede israr etti istersen arkadaş olalim ilerisini zaman gösterir falan diye,bende tamam dedim iste bu kızla 2 3 günde baya konuştuk okulda falanda konuşuyoduk gene kız sürekli beni övüyodu iste ne kadar yapilisin,gözlerin ne kadar güzel falan filan diye ama ben bu kiza hiçbirşey hissetmiyorum ve konuşarak umut verdiğimi düşündüm bu aksam kızla gene konuştuktan sonra kiza yazdim ben sana karşı hiçbirşey hissetmiyorum, iste bu böyle biyere varmaz,ilişki istemiyorum ,sana umut vermek istemiyorum falan yazdım. Sonra telefonu sessizde alip şarja koydum yarın sabah bakcsm ne yazmış yani biraz kendimi kötü hissediyorum kızla konuştuktan biraz umut verdikten sonra söylediğim için bunlari. Siz ne düşünüyorsunuz

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İyi günler forum, 3 gun önce instadan kız yazdi bana okulda karşı sınıftan iste ben senden hoşlanıyorum ilişki düşünürmusun diye ben düşünmüyorum yazdim kız yinede israr etti istersen arkadaş olalim ilerisini zaman gösterir falan diye,bende tamam dedim iste bu kızla 2 3 günde baya konuştuk okulda falanda konuşuyoduk gene kız sürekli beni övüyodu iste ne kadar yapilisin,gözlerin ne kadar güzel falan filan diye ama ben bu kiza hiçbirşey hissetmiyorum ve konuşarak umut verdiğimi düşündüm bu aksam kızla gene konuştuktan sonra kiza yazdim ben sana karşı hiçbirşey hissetmiyorum, iste bu böyle biyere varmaz,ilişki istemiyorum ,sana umut vermek istemiyorum falan yazdım. Sonra telefonu sessizde alip şarja koydum yarın sabah bakcsm ne yazmış yani biraz kendimi kötü hissediyorum kızla konuştuktan biraz umut verdikten sonra söylediğim için bunlari. Siz ne düşünüyorsunuz
Umut vermekten kastın ne? Birisini sevmemen gayet doğal.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Garip bişey göremedim ortakulda psikopat 2-3 tane kız arkadaşın fotoğrafını çıktı almış fotoyu opuyorlardü xd sen normal birine denk gelmişsin

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ya hani kızla konusuyodum,okulda falanda görüsuyoduk kız umut verdiğimi düşünebilir diye yazdım
Yok hocam. Sen zaten en baştan kızı red etmişsin, o da arkadaş olalım demiş tamam demişsin. Bunda yanlış bir şey yok, karşı taraf iki güne unutur zaten sizi, dert etmeyin.

SnareEcho

80+ Silver
Sevmemek çok normal bir şey hocam ama kıza en son bu şekilde yazmanız kızı üzmüştür normal olarak. Ben kız olsam bir anda bana böyle yapılsa bende üzülürüm. Onu şöyle yapabilirdin. Kademe kademe daha az görüşürdünüz. Böyle böyle bir zaman sonra kız da soğurdu. Yaşlarınız kaç?

yigit_0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
musa akın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sevmemek çok normal bir şey hocam ama kıza en son bu şekilde yazmanız kızı üzmüştür normal olarak. Ben kız olsam bir anda bana böyle yapılsa bende üzülürüm. Onu şöyle yapabilirdin. Kademe kademe daha az görüşürdünüz. Böyle böyle bir zaman sonra kız da soğurdu. Yaşlarınız kaç?
17-17

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ters psikoloji olur, kız daha çok bağlanır. Kısa kesmesi her iki kişi açısından da iyi olmuş çünkü kızın hoşlandığı falan yok.

SnareEcho

80+ Silver
Dediğim türde yapsan 2 taraf da sıkıntısız ayrılırdı. Fark ettiysen sen kendini suçlu hissettin o da üzüldü (bence üzüldü yani). Yani o kız bunu 2 günde unutacak olsa bile bu 2 gün onun için zorlu geçer.
Ben böyle diyorumda beni seven kıza direkt sağol ama olmaz demiştim😅😅😅
Ama hala izliyor. Kamera beni daha az izliyor valla ya. 5. sınıftan beri izliyor yahu. Şimdi 7ye gidiyoruz hala ve hala.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ters psikoloji olur, kız daha çok bağlanır. Kısa kesmesi her iki kişi açısından da iyi olmuş çünkü kızın hoşlandığı falan yok.
Peki en başta niye açılmış?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dediğim türde yapsan 2 taraf da sıkıntısız ayrılırdı. Fark ettiysen sen kendini suçlu hissettin o da üzüldü (bence üzüldü yani). Yani o kız bunu 2 günde unutacak olsa bile bu 2 gün onun için zorlu geçer.
Ben böyle diyorumda beni seven kıza direkt sağol ama olmaz demiştim😅😅😅
Ama hala izliyor. Kamera beni daha az izliyor valla ya. 5. sınıftan beri izliyor yahu. Şimdi 7ye gidiyoruz hala ve hala.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki en başta niye açılmış?
Muhtemelen sadece dış görünüş olarak beğendiği için. Kimse tanımadığı birini sevemez veya hoşlanamaz, sevgi böyle bir şey değil.

yigit_0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
musa akın
Ya bağlanmasını istemem,kimsenin duygularıyla oynamak istemiyorum zatende bencede dış görünüş olarak hoşlandı benden

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ya bağlanmasının istemem,kimsenin duygularıyla oynamak istemiyorum zatende bencede dış görünüş olarak hoşlandı benden
Siz yapmanız gerekeni yapmışsınız hocam.

Top Bottom