Neler Yeni

BenQ 2540k monitör servis değişim kararı çıktı

lillagol37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Yasin
Merhaba, monitörümde ölü piksel var diye yollamıştım sonuç çıktı bana DOA raporumu yoksa değişim mi istersiniz dediler ben de ürünü Amazon'dan satın almıştım amazona DOA raporu ile yollasam fiyat farkı ile ödeme VS'de yapabiliyorlarmış hangisi benim için daha hayırlı olur acaba akıl verir misiniz? 2540K servis bana şu an stok yok stok geldiği zaman muadili ile veya aynı model ile değişim yapılacaktır dendi. Onun dışında
Hiçbir şekilde üst model bir monitör ile değişim yapılma şansı yok mu BenQ 360 Hz gibi bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
Ve benim ana kullandığım monitörüm başka boşta duruyordu gönderdiğim ölü pikseli var diye yolladım uğraşmama deydi 1.5 aylık süreç sonunda başta ölü pikseli görmedik VS dediler.
Aynı ürün gelirse ek olarak SIFIR kapalı KUTU olacak, bende bu şekilde içini açmadan satmayı düşünüyorum ederi ne kadardır sizce? Amazon'da 17000TL.
NOT: Amazon 8500TL iade yapabiliriz diyorlar, 8500TL üstüne satabilirmiyim sizce?

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Birebir aynı ürün yoksa bir üst model ile değişim yapılmak zorunda 6800xt gönderdik geçen sene değişim yapamayınca 4070 gönderdiler

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Birebir aynı ürün yoksa bir üst model ile değişim yapılmak zorunda 6800xt gönderdik geçen sene değişim yapamayınca 4070 gönderdiler
evet alt modelde değişim olmaması lazım sen 10tllik ürün aldıysan sana 9.50lik rürün verme hakları yok

lillagol37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet alt modelde değişim olmaması lazım sen 10tllik ürün aldıysan sana 9.50lik rürün verme hakları yok
Alt model yapmayacak zaten aynı ürün ya da muadili diyorlar ama muadilini kabul etmem aynısından olacak tek merak ettigim üst model ile degisim olmuyor mu olsa cok iyi olurdu.

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Alt model yapmayacak zaten aynı ürün ya da muadili diyorlar ama muadilini kabul etmem aynısından olacak tek merak ettigim üst model ile degisim olmuyor mu olsa cok iyi olurdu.
sor aynı modeli varmı diye yoksa üst modelinin iste direkteğer varsa

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,088
Üyeler
151,992
Son üye
Batubuha
Top Bottom