Neler Yeni

BenQ Zowie xl2411k nasıldır?

ViroGamer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Osman Zahid Ağırman
Arkadaşlar oyun oynamak için monitör alacağım benq zowie xl2411k hoşuma gitti özellikle dyac teknolojisi fakat g sync yada freesync olmadığını gördüm sorun olurmu görüntü yırtılması vs görüşlerinizi almak istiyorum

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

Strangersupuk

80+ Bronze
Al abi 24 inç Ips Panel mis gibi monitör. Daha iyileri de vardır belki kullanıyorum diye bunu attım.
Arkadaşlar oyun oynamak için monitör alacağım benq zowie xl2411k hoşuma gitti özellikle dyac teknolojisi fakat g sync yada freesync olmadığını gördüm sorun olurmu görüntü yırtılması vs görüşlerinizi almak istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

sıfır alınmazda 2.el alınır 1500 almıştı geçen sene arkım sıfır şşuan 2 civarı piyasası 2. elde
ikinci eli düşünülebilir ama TN'panelin devrinin kesinlikle bitmesi gerektiğini düşünüyorum. Benq vazgeçemedi şu TN panel sevdasından Rekabetçi oyunlarda da VA panel ile o kadar fark olacağını sanmıyorum.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Al abi 24 inç Ips Panel mis gibi monitör. Daha iyileri de vardır belki kullanıyorum diye bunu attım.

Mesaj otomatik birleştirildi:

ikinci eli düşünülebilir ama TN'panelin devrinin kesinlikle bitmesi gerektiğini düşünüyorum. Benq vazgeçemedi şu TN panel sevdasından Rekabetçi oyunlarda da VA panel ile o kadar fark olacağını sanmıyorum.
ghosting oranı efsane bunda ya yok gibi bişey(benq)

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
Mete C. E.
dyac + black equalizer.
örnek, pubg, rust vb. gölgeli fpsler,
eso vb. mmorpg hareket izli oyunlarda bilmem kaç hz, ama sıfır teknoloji ekranlarla benq dyac + black eq özelliklerine sahip modelleri yan yana koyduğunuzda birisi facia, birisi zevk oluyor.
daha önce benq kullandım 2411k,
6-7 aydan beridir bu,
o zaman kampanyadaydı bu, zaten yıllardır, kullanmadığım marka kalmadı,
benq ve dell farklı seviyeler ekranda.
+ kasa kalitesi daha iyi
+ masaya sinek konsa sallanan markalara göre tuğla gibi duruyor,
+ ayar tuşları konfor ve kolaylık açısından daha iyi.
birebir özelliklerde hz, ips, va, tn vs. zaten kıyaslanamazlar, benq 2x fiyata çıkar genelde.
oyun oynarken dyac + black e, + ürün kalitesi, konforu sağlamlığı isteyen seve seve bunu alacak politikası güdüyor adamlar, haklılar mı? sonuna kadar haklılar.
Abdullah'ın incelemesi, söze girişi, ürüne ve markaya olan güveni ektedir,

ViroGamer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Osman Zahid Ağırman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İps panellerle pek işim yok hem onlar 4 ms gtg oluyor diye biliyorum 1ms gtg daha güzel olur valoda immo falan kascam

Top Bottom