Neler Yeni

Beşiktaş 1 Sporting Lizbon 4

Besim Tibuk

80+ Gold
Yeter lan bıktım kanser olmaktan fenerliyim artık daha da kanser olucam.

(!)
Hocam nasıl dayanıyorsunuz?
Bizim takım(GS) biraz kötü oynuyor kanser oluyoruz siz...
Allah sabır versin bro.

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Fazla abartmanın bir mantığı yok bence kötü oynadılar ve kaybettiler deyip geçelim
hocam abartmadıkça böyle oluyor 3 maç 3 ünüde toplam 4 puanla kazanbilirlerdi ama hep aynı disiplinle devam ediyorlare

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Hocam nasıl dayanıyorsunuz?
Bizim takım(GS) biraz kötü oynuyor kanser oluyoruz siz...
Allah sabır versin bro.
Eyw bro bizim takım bir kere kazansa sonra Barça'ya dönüşüyor ama berabere kaldığında ya da kaybettiğinde bi' 4 maç falan kötü oynuyor.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
hocam abartmadıkça böyle oluyor 3 maç 3 ünüde toplam 4 puanla kazanbilirlerdi ama hep aynı disiplinle devam ediyorlare
Aynen kesin kazanırlardı. Türk sınırından adamların yedek kulübesi türklerden doluşuyor. Mevkiisinde alternatifi olmayan adamlar var. Sahada açıp şortunu sıçsa sonraki maç 11 başlayacak adamlar var o mevkiide alternatif olmadığından.

Besim Tibuk

80+ Gold
Eyw bro bizim takım bir kere kazansa sonra Barça'ya dönüşüyor ama berabere kaldığında ya da kaybettiğinde bi' 4 maç falan kötü oynuyor.
Kadıköyde maç alan takıma...
Sonra her şey bo** sardı.

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
Aynen kesin kazanırlardı. Türk sınırından adamların yedek kulübesi türklerden doluşuyor. Mevkiisinde alternatifi olmayan adamlar var. Sahada açıp şortunu sıçsa sonraki maç 11 başlayacak adamlar var o mevkiide alternatif olmadığından.
dortmund maçında batshuayinin ayağ olsa kazanırlardı

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,038
İsim
Lokman Açil

Bunu sadece Beşiktaş için Demiyorum avrupa'ya katılım sağlayan kulüplerimizden bahsediyorum Galatasaray Psv'den 5 Fenerbahçe Olympiakos 3 gol yediler bunlardan hep ders alıp yapmamaya çalışmalıyız daha çok hırslanıp diğer maçlarımızı kazanmalıyız Beşiktaş bugün çok kötü oynadı gerçekten bir seyir zevki yoktu ama hatalardan ders çıkartmayıp rakibini küçümsersen olacaklara katlanacaksın başarılar GALATASARAY VE FENERBAHÇE ❤️💛💙

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
Bunu sadece Beşiktaş için Demiyorum avrupa'ya katılım sağlayan kulüplerimizden bahsediyorum Galatasaray Psv'den 5 Fenerbahçe Olympiakos 3 gol yediler bunlardan hep ders alıp yapmamaya çalışmalıyız daha çok hırslanıp diğer maçlarımızı kazanmalıyız Beşiktaş bugün çok kötü oynadı gerçekten bir seyir zevki yoktu ama hatalardan ders çıkartmayıp rakibini küçümsersen olacaklara katlanacaksın başarılar GALATASARAY VE FENERBAHÇE ❤️💛💙
başarılar gsfb

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,167
Üyeler
140,147
Son üye
Kaangurses1
Top Bottom