Neler Yeni

Beyaz çekirdek neden artık satılmıyor ve zihinsel problemlerim var.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Eskiden beyaz çekirdek satılırdı, çay ocağında maç izlerken bile beyaz çekirdek verirlerdi. Şimdi ise asla bulunmuyor, siyah papağan çekirdeklerine mahrum bırakıldık, neden böyle oldu? Ve ben az önce neden beyaz çekirdek için üzüldüm? Hayatımdaki çok ufak şeylere çok büyük değerler verdiğimi farkettim. Sizde de oluyor mu bu?

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Ad
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Oluyor, seneler önce Orc Must Die 3'ü 50TL'ye ön sipariş vermiştim. Ön sipariş verince 2 karakter kostümü ve 1 tane de oyunda olan silahın farklı görünümlü halini veriyorlardı. Oyunu pek oynamadım, ama hoşuma gidiyordu, sadece ön siparişle edinilebilen bir şeydi, belki seneler sonra insanlara gösterip kendimce hava atabilirdim. Ama sonra bir olay oldu ve o Steam hesabımı sildim. Bazen keşke silmeseydim diye düşünüyorum, sonra belki böylesi daha iyiydi bilemezdim gibisinden düşünüyorum.

Ya bir de telefondan yazarken birkaç defa reklama falan tıkladım of.

Atemix38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Atemix38
Eskiden beyaz çekirdek satılırdı, çay ocağında maç izlerken bile beyaz çekirdek verirlerdi. Şimdi ise asla bulunmuyor, siyah papağan çekirdeklerine mahrum bırakıldık, neden böyle oldu? Ve ben az önce neden beyaz çekirdek için üzüldüm? Hayatımdaki çok ufak şeylere çok büyük değerler verdiğimi farkettim. Sizde de oluyor mu bu?
Zihinsel problem yazmışsın başlığa?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,915
İsim
uwu
Oluyor ben yere dökülen mazota üzülmüştüm sanki afrikadaymışım da yere su dökülmüş gibi..

Yada arkadaşımdan kalan ufak bi eşyanın şeklinin düzgün olmadığı için onu düzeltmeye çalışır iken daha da batırmam

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Ad
Oluyor, seneler önce Orc Must Die 3'ü 50TL'ye ön sipariş vermiştim. Ön sipariş verince 2 karakter kostümü ve 1 tane de oyunda olan silahın farklı görünümlü halini veriyorlardı. Oyunu pek oynamadım, ama hoşuma gidiyordu, sadece ön siparişle edinilebilen bir şeydi, belki seneler sonra insanlara gösterip kendimce hava atabilirdim. Ama sonra bir olay oldu ve o Steam hesabımı sildim. Bazen keşke silmeseydim diye düşünüyorum, sonra belki böylesi daha iyiydi bilemezdim gibisinden düşünüyorum.

Ya bir de telefondan yazarken birkaç defa reklama falan tıkladım of.
Ya bu yüzden uyarı yedim, kafam yok ya

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Beyaz çekirdek toptancılarda bile yok.

Top Bottom