Neler Yeni

Yardım Beyler anime önerisi lazım

proki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ferhat öztürk
Bi kızla anime izlemyi düşünüyorum önerilere acığım ne öyle romantik olsun cok ne de cok aksiyon arası gibi mesela sword art online örnek

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
muhammed samet

proki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ferhat öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cowboy Bebop
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru

cinsellik var ama suri animesi romantik sevmediğim için fazla bilmiyorum
fazla olmadıkça sıkıntı olmaz

proki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ferhat öztürk
kötü işlerin olduğu otel gidip orda kız adamın üstüne oturuyor sıkıntı olmasa ya not defterimi bulsaydım çok güzel öeriridim de şimdi bulamam
senin canın sağolsun biladerim bunlar yeterde arta bu ard sana bilhgilndirme steam da ets 1 dolar haberin olsun 1 dolardan düşmüş

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
muhammed samet
senin canın sağolsun biladerim bunlar yeterde arta bu ard sana bilhgilndirme steam da ets 1 dolar haberin olsun 1 dolardan düşmüş
Kimi no Suizou wo Tabetai var (pankreasını yemek istiyorum ) efsane bir filmdir adına bakma duygusal efsane yerinde olsam bunu izlerdim

ben fpsciyim agaa

proki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ferhat öztürk
Kimi no Suizou wo Tabetai var (pankreasını yemek istiyorum ) efsane bir filmdir adına bakma duygusal efsane yerinde olsam bunu izlerdim

ben fpsciyim agaa
Kimi no Suizou wo Tabetai var aga 1 ve 2 özet geçermisin
merak etim zahmet olmasa

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
muhammed samet
Kimi no Suizou wo Tabetai var aga 1 ve 2 özet geçermisin
merak etim zahmet olmasa
bir kız var sürekli kitap okuyor sonra pankreas kanseri olduğunu öğreniiyor ve yapılacaklar listesi var bunun onları yapmaya çalışıyor sonra bir bekleme yerinde bir tane adamla tanışıyor sonra işte olay gelişiyor iyleşmeye çalışıyor filan cinsellik minumum düzeyde duygusal izlenr daha fazla spoylır olur o yüzden bu kadar anlatayım heycanı kalmaz

proki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ferhat öztürk
bir kız var sürekli kitap okuyor sonra pankreas kanseri olduğunu öğreniiyor ve yapılacaklar listesi var bunun onları yapmaya çalışıyor sonra bir bekleme yerinde bir tane adamla tanışıyor sonra işte olay gelişiyor iyleşmeye çalışıyor filan cinsellik minumum düzeyde duygusal izlenr daha fazla spoylır olur o yüzden bu kadar anlatayım heycanı kalmaz
bu peki <Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru

Top Bottom