Neler Yeni

Beyler bu sistem alınır mı? Önerilerinizi bekliyorum...

gryycsy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Güray
Bütçe
13000

Emektar PC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Mesut hamamcı
Arkadaşlar yakın zamanda yayın açmak üzere bilgisayar almak istiyorum bütçe 13k, genellikle valorant oynuyorum. Bu sistem indirim de şuan alınır mı? Önereceğiniz sistem veya özelleştirme varsa bekliyorum..
Stok yok ki !
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar yakın zamanda yayın açmak üzere bilgisayar almak istiyorum bütçe 13k, genellikle valorant oynuyorum. Bu sistem indirim de şuan alınır mı? Önereceğiniz sistem veya özelleştirme varsa bekliyorum..

bunu düşünebilirsin

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
938
İsim
Samet Mustafa Aktaş

gryycsy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Güray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Stok yok ki !

bunu düşünebilirsin
işlemci olarak amd daha iyi olmaz mı yayın için, genelde 5600x öneriyor herkes ondan hiç intel bakmadım

gryycsy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Güray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar sistem stoğa girince alınır mı sizce fikri olan yokmu?

Arkadaşlar sistem stoğa girince alınır mı sizce fikri olan yokmu?

Selo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Selahattin eyüp kala

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK
https://www.itopya.com/wtcn-rock-am...-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc/

Birde buna bak kardeşim 3060 ti değil ama genede yayın açılır yani sorun olmaz
Hocam 3060 ve 5600g nere, 3060ti 5600x nere.. 5600G zaten apu sistemler icin tasarlanmış bir islemci olduğu icin 5600x ile kiyaslanmasi olası değil. Kaldı ki 3060 zaten hali hazırda bu fiyata alınacak kart değil.

3060ti veya 6700xt sistemler zaman zaman indirimle istediğin fiyatlara dusebiliyor ancak su durumda hali hazirda uygun sistem yok gibi gözüküyor. Youtuberlari ve icerik ureticilerini takip etmeye bak umarım ekran kartı stok sorunun oldugu donemde guzel bir indirim yakalarsın.

Son düzenleme:
Top Bottom