Neler Yeni

beyler internette 20 30 TL'ye satılan win 10 pro keyleri

efesnmezz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
764
İsim
Efe
internetten 10, 20 ,30 TL civarı windows 10 keyleri satılıyor beyler aranızda bu windows keylerini alan varmı

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Kanka onlar oem anakart dışında her türlü parçayı değiştirebilirsin sıkıntısı yoktur ancak diğer ürünlerde olduğu gibi güvenilir bir yerden alman en iyisi olucaktır.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Alabilirsin bende onlaradan Kullanıyorum

Tbagbagwell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Ömer Can Yıldırım
Alan da kullanan da tanıdığım var. Evet keyler çalışıyor ama orada bir soru işareti var. Size sizin adınıza bir key açıp vermiyolar aksine daha önceden başkası adına açılmış ama şuanlık kullanımda olmayan keyleri satıyolar. Bu işlemi internette alelade yapan programlar var ismini söyleyince tepeden aşağı sövmeye başlıyorlar. Benim fikrim hocam bu iş çok mantıklı gelmiyor bana. Ya deneme sürümünde kullan windowsu (sağ altta windowsu etkinleştir yazısı dışında bir eksisi yok) ya da git internetten hallet. Çok zenginsen 1200 TL ye lisans da alabilirsin tabii ki.

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None

Tbagbagwell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Ömer Can Yıldırım
Alan da kullanan da tanıdığım var. Evet keyler çalışıyor ama orada bir soru işareti var. Size sizin adınıza bir key açıp vermiyolar aksine daha önceden başkası adına açılmış ama şuanlık kullanımda olmayan keyleri satıyolar. Bu işlemi internette alelade yapan programlar var ismini söyleyince tepeden aşağı sövmeye başlıyorlar. Benim fikrim hocam bu iş çok mantıklı gelmiyor bana. Ya deneme sürümünde kullan windowsu (sağ altta windowsu etkinleştir yazısı dışında bir eksisi yok) ya da git internetten hallet. Çok zenginsen 1200 TL ye lisans da alabilirsin tabii ki.

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
İnsanı soru sorduğuna pişman ediyorsunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

internetten 10, 20 ,30 TL civarı windows 10 keyleri satılıyor beyler aranızda bu windows keylerini alan varmı
Satın alabilirsiniz. Bir kez etkinleşmesi yetiyor.

Tbagbagwell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Ömer Can Yıldırım
İnsanı soru sorduğuna pişman ediyorsunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satın alabilirsiniz. Bir kez etkinleşmesi yetiyor.
Ne alaka ? Bilgi vermek, fikir beyan etmek suç mu oldu ? Varsa sizin de bildiğiniz net bir bilgi dile getirin de biz de faydalanalım.

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Ne alaka ? Bilgi vermek, fikir beyan etmek suç mu oldu ? Varsa sizin de bildiğiniz net bir bilgi dile getirin de biz de faydalanalım.
Adam sana ucuz lisans numarası alıp sorun yaşayan var mı diyor, sen lafı uzatıyorsun. 10 liradan kaçıp illegal programlarla virüs mü bulaştırsın? Millet sorun yaşayınca bir kişi yardım etmiyor. Gereksiz cevaplarınız ile insanları zor durumda bırakmayın.

Tbagbagwell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Ömer Can Yıldırım
Adam sana ucuz lisans numarası alıp sorun yaşayan var mı diyor, sen lafı uzatıyorsun. 10 liradan kaçıp illegal programlarla virüs mü bulaştırsın? Millet sorun yaşayınca bir kişi yardım etmiyor. Gereksiz cevaplarınız ile insanları zor durumda bırakmayın.
Antivirüs programı diye bir şey var değil mi? Biz burada insanların cebini de düşünüyoruz. Mesajımın en başında kullanan tanıdıklarım var demişim, sıkıntı olmadığını da belirtmişim. Sen neye geriliyosun onu anlamadım ben ?

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Antivirüs programı diye bir şey var değil mi? Biz burada insanların cebini de düşünüyoruz. Mesajımın en başında kullanan tanıdıklarım var demişim, sıkıntı olmadığını da belirtmişim. Sen neye geriliyosun onu anlamadım ben ?
10 lira ile sıkıntı çekecek olsaydı, bu soruyu sormazdı. Gerekirse, lisans numarasını ben veririm; ama illegal tavsiyelerinizi kendinize saklayın.

Tbagbagwell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Ömer Can Yıldırım
Üşenmedim baktım netten. İllegalmiş peh. Güleyim bari.
keykey.png

Top Bottom