Neler Yeni

Beyler modem önerisi pls

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mustafa Varış
Beyler modemin çok eski artık pcyi açınca ışıkların yanması için 30 dk harcıyorum ara kablosunu ve modem çok eski ikisini de değiştircem. Önereceğiniz modem var mı ttnetteki adama modem sordum 1.5k diyor fazla geldi netten alacam yardım

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,340
İsim
Çağatay
Beyler modemin çok eski artık pcyi açınca ışıkların yanması için 30 dk harcıyorum ara kablosunu ve modem çok eski ikisini de değiştircem. Önereceğiniz modem var mı ttnetteki adama modem sordum 1.5k diyor fazla geldi netten alacam yardım
1.5k ya onların dandik modemleri yerine bunu alman daha iyi. (adsl veya vdsl kullanıyorsan)

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mustafa Varış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk link atsana bıde bizim bina eski fiber yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

1.5k ya onların dandik modemleri yerine bunu alman daha iyi. (adsl veya vdsl kullanıyorsan)
adsl veya vdsl ile neyi kastettin knk cok anlamıyorm benı yarı yolda bırakmasın dıger odalardan ceksın yeterlı bır modem bide fiber yk evde

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,340
İsim
Çağatay

adsl veya vdsl ile neyi kastettin knk cok anlamıyorm benı yarı yolda bırakmasın dıger odalardan ceksın yeterlı bır modem bide fiber yk evde
Adsl ve vdsl internet altyapısı demek. Fiber yoksa sizinki ya adsl yada vdsl dir. İkisi içinde uygun bu modem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mustafa Varış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncel

Bunu alaym mı yoksa bu fiyat bandında veya ucuz daha iyisi varmıdrr acil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
923,638
Üyeler
143,763
Son üye