Neler Yeni

beyler sistem topladım iyi mi bu fiyata yorumlayın

galeyanageldim

80+ Bronze
Bütçe
70000
6800

39280

6499

12800

4800

https://www.gaming.gen.tr/urun/3849...2b-s-v2-120mm-intel-amd-uyumlu-hava-sogutucu/
1699

3167

toplam:
74778

kasa var bende zaten nzxt h6 flow

halit1641

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Halit Berkutay Aydin
sistem güzel fakat tavsiye olarak o soğutucu işlemciyi soğutur mu o var aklımda bide işlemci ram seçiyor haberin olsun aldığın ramlerin kodunu işlemcinin sitesinden bak uyuyor mu diye

galeyanageldim

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sistem güzel fakat tavsiye olarak o soğutucu işlemciyi soğutur mu o var aklımda bide işlemci ram seçiyor haberin olsun aldığın ramlerin kodunu işlemcinin sitesinden bak uyuyor mu diye
Çok fazla test izledim kasamın sogutması da cok iyi her turlu sogutur. Ramler için doğru dedin ben unuttum onu bakayım bir
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam baktım şimdi anakart destek listesinde bu ram var ffakat işlemcide göremedim zaten şöyle bi durum farkettim piyasadaki çoğu ram yok orda :)

Son düzenleme:

halit1641

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Halit Berkutay Aydin
Çok fazla test izledim kasamın sogutması da cok iyi her turlu sogutur. Ramler için doğru dedin ben unuttum onu bakayım bir

hocam baktım şimdi anakart destek listesinde bu ram var ffakat işlemcide göremedim zaten şöyle bi durum farkettim piyasadaki çoğu ram yok orda :)
tamam o zaman sıkıntı yok anakartta var ise problem yok ama oladabilir o var :D sen bir al bide expo dene çalışırsa dokunma çalışmazsa aide yolla başka al :D

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,659
İsim
Emir
Ayıptır sorması beyaz nerede?

galeyanageldim

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayıptır sorması beyaz nerede?
beyaz derken. valla beyaz parça aramaktan sırtım kambur oldu 2 aydır en sonunda saldım :D kasanın sogutması cok iyi olunca satmak da istemiyorum böyle olacak mecbur :D

tamam o zaman sıkıntı yok anakartta var ise problem yok ama oladabilir o var :D sen bir al bide expo dene çalışırsa dokunma çalışmazsa aide yolla başka al :D
Öyle yapıcam :D

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,659
İsim
Emir
beyaz derken. valla beyaz parça aramaktan sırtım kambur oldu 2 aydır en sonunda saldım :D kasanın sogutması cok iyi olunca satmak da istemiyorum böyle olacak mecbur :D

Öyle yapıcam :D
Parçaları aldınız mı?Ek olarak monitörünüzün çözünürlüğü nedir

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,659
İsim
Emir
kasa beyaz hocam doğrudur
Tamamdır.
veya https://www.itopya.com/bitfenix-cube-360-beyaz-argb-360mm-islemci-sivi-sogutucu_u24582

monitör önerisi: https://www.akakce.com/monitor/en-u...-wqhd-freesync-oyuncu-u-fiyati,348790344.html

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,118
Üyeler
140,950
Son üye
doctorcat
Top Bottom