Neler Yeni

Beyler türknet hız konusu ile ilgili sorunum var bi okuyup yardım edermisiniz

adiltgrl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Adil Tuğrul
Arkadaşlar şöyle anlatayım konuyu ben eve 2. bir ayrı hat üzerinden internet almak istedim sebebi amcamla beraber kullanıyoruz interneti ve yavaşlıyor diye o ayrı internet türk telekoma bagla ben türk net aldım ayrı bir hat üzerinden ilk adam geldiğinde kabloyu çekti gitti eyw 2. adam kurulum için geldi kurulumu yaptıktan sonra adama dedik abi bu internet yavaş nasil çözülecek 48 saate düzelir dedi 1 hafta oldu düzelmedi sonra bir aradık türkneti destek talebi oluşturduk gördüler internetten bizim internetin yavaş olduğunu ve 3. defa baska adam arıza için geldi birşeyler yaptı internet hızı 35 olması gerekirken 25 geliyordu en fazla ve stabil sabit değildi dedik abi bu nasıl çözülür sürekli oynak necmiye gibi oynuyor dedik oda eğer 50mhps ye geçiş sağlarsan 10 TL 20 TL farkla daha iyi bir internet alabilrisin ankastre yani direkde ki kutu 60mhps ye kadar destekliyor dedi eyw tamam abi dedik gitti buda sonra aradık müşteri hizmetlerini dedim internet hızımın yükseltilmesini istiyorum diye yaptılar + bide sabit ıp aldım 12 TL ye aylık hop bianda internet 12mhps ye düştü ve bir türlü hiç artmadı modemi kabloyu vs hiçbirşeyi ellemedim. zaten onlarda gördü oradan internetin biranda yükselmeyip düştüğünü gördüler türk telekom ile alakalı bizlik sorun yok dediler türk telekom herhalde bunlara bilgi vermiş sorun bizde değil iç tesisatda diye eee zaten iç tesisatta sorun var diye türknet ten adam gelmişti o ayarları herşeyi yaptı yinemi gelicek adam acayip sinir oldum 1 ayım boşu boşuna heba oldu ben boşu boşu 120 TL para vericem yazık değilmi lütfen yardım edermisiniz bana ne yapmam gerekiyor modem yerinde falan veya sabit ıp aldım bunu modeme yazmakmi gerekiyor ne yapmam lazım yardim edin lütfen beyler ya

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Kaira Bilgic
Öncelikle geçmiş olsun, konu hakkında ki fikrim tekrar bir kablo değişimi vs olması ayrıca mümkünse sağlayacını değiştir rezilliğin daniskası resmen hem 1 ay bekleyip hem 120 TL ödetiyorlar üstüne interneti kullanamıyorsun bile

adiltgrl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Adil Tuğrul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle geçmiş olsun, konu hakkında ki fikrim tekrar bir kablo değişimi vs olması ayrıca mümkünse sağlayacını değiştir rezilliğin daniskası resmen hem 1 ay bekleyip hem 120 TL ödetiyorlar üstüne interneti kullanamıyorsun bile
reis kabloyu 0 çektiler modemi sırf türknet te modem kalmadı diye gittim 650 TL para verip aldım o sevinçle falan tp-link vr400 ac 1200 modem var şuan kullanıdığım canım yanar valla gider satarsam

bi bildiğin varmı sabit ip alınca modemde ayar yapmak gerekiyormu

TALHA MURAT

80+ Silver
reis kabloyu 0 çektiler modemi sırf türknet te modem kalmadı diye gittim 650 TL para verip aldım o sevinçle falan tp-link vr400 ac 1200 modem var şuan kullanıdığım canım yanar valla gider satarsam

bi bildiğin varmı sabit ip alınca modemde ayar yapmak gerekiyormu
Hocam modem arayüzüne gir oradan dsl bölümünü at inceleyeyim.

Top Bottom