Neler Yeni

Bi kızı seviyorum fakat...

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Fles

80+
Hocam iyi akşamlar sizden tavsiye istiyorum öncelikle.
Yaş 16 lise 2 yim, covidden dolayı geçen sene okula 1-2 hafta gidebildik yatılı bir okulda kaldığım için sınıfları 2 ye ayırmışlardı (evciler ve yurtçular) ben evciyim ama yurtçu bir arkadaşım bi kızı görmüş yine yurtçu olan, aynı zamanda bizim sınıfta.
Arkadaşım bana yazdı yazın dedi ki 7 aydır seviyorum ne yapmalıyım açılsam mı fln dedi. Ben de açıl dedim en fazla ret yersin bir şey olmaz dedim. Kızdan ret yemiş, üzüldük biz de sonra çocuk okulda bir daha açıldı bu yıl tekrar ret yedi (yaklaşık 3 ay önce) sonra kızla aynı sınıfta kalmaya tahammül edemedi ve okul değiştirdi direkt. (Çocuk biraz saf ailevi sorunları var babası ve babaannesiyle yaşıyor. Ama seviyorum kendisini iyi kalpli biri. Kız da durumunu öğrenmiş ve saf bir kalbi olduğu için arkadaş kalmak istemiş.) Çocuk gitti, kız çocuğun sırasına oturdu yani önümdeki sıraya yaklaşık 2 aydır sürekli derslerde beraber konuşuyor, aynı şakalara gülüyor ve sürekli sohbet ediyoruz. (Kız başka erkeklerle de sohbet ediyor ama onlarla genelde ders ile ilgili benimle ise birçok konuyu konuşuyor, en yakın arkadaşı bir diğer yakın arkadaşım ile sevgililer belki de çift olarak bakmak istiyor 4 ümüze bilemiyorum. )
Başta dedim kendime sadece arkadaşız aynı diğer sohbet ettiğim kızlar gibi bir arkadaş ! Fakat kendimi kandırıyordum en yakın arkadaşımla aynı kızı seviyordum.
Arkadaşlar eğer ben böyle bir teklif yaparsam diğer arkadaşım int*har bile edebilir, bunu istemiyorum ama tüm sınıf kız ile arkadaşımın arasında yaşanan şeyleri az çok biliyor o yüzden ondan gizli de yapamam.
Nasıl bir araftayım bilmiyorum, sadece eğer yapmak istediğiniz yorum varsa diye açtım konuyu.

DaffyGraphic

80+ Silver
Yaş 16 lise 2 yim, covidden dolayı geçen sene okula 1-2 hafta gidebildik yatılı bir okulda kaldığım için sınıfları 2 ye ayırmışlardı (evciler ve yurtçular) ben evciyim ama yurtçu bir arkadaşım bi kızı görmüş yine yurtçu olan, aynı zamanda bizim sınıfta.
Arkadaşım bana yazdı yazın dedi ki 7 aydır seviyorum ne yapmalıyım açılsam mı fln dedi. Ben de açıl dedim en fazla ret yersin bir şey olmaz dedim. Kızdan ret yemiş, üzüldük biz de sonra çocuk okulda bir daha açıldı bu yıl tekrar ret yedi (yaklaşık 3 ay önce) sonra kızla aynı sınıfta kalmaya tahammül edemedi ve okul değiştirdi direkt. (Çocuk biraz saf ailevi sorunları var babası ve babaannesiyle yaşıyor. Ama seviyorum kendisini iyi kalpli biri. Kız da durumunu öğrenmiş ve saf bir kalbi olduğu için arkadaş kalmak istemiş.) Çocuk gitti, kız çocuğun sırasına oturdu yani önümdeki sıraya yaklaşık 2 aydır sürekli derslerde beraber konuşuyor, aynı şakalara gülüyor ve sürekli sohbet ediyoruz. (Kız başka erkeklerle de sohbet ediyor ama onlarla genelde ders ile ilgili benimle ise birçok konuyu konuşuyor, en yakın arkadaşı bir diğer yakın arkadaşım ile sevgililer belki de çift olarak bakmak istiyor 4 ümüze bilemiyorum. )
Başta dedim kendime sadece arkadaşız aynı diğer sohbet ettiğim kızlar gibi bir arkadaş ! Fakat kendimi kandırıyordum en yakın arkadaşımla aynı kızı seviyordum.
Arkadaşlar eğer ben böyle bir teklif yaparsam diğer arkadaşım int*har bile edebilir, bunu istemiyorum ama tüm sınıf kız ile arkadaşımın arasında yaşanan şeyleri az çok biliyor o yüzden ondan gizli de yapamam.
Nasıl bir araftayım bilmiyorum, sadece eğer yapmak istediğiniz yorum varsa diye açtım konuyu.
LAN NASI YAŞ 16 LİSE 2 OLUYOSUN SEN
arkadaşını seviyosan yapma bu arada
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çocuk gittiyse operasyona başla
TITITITITTTT
Adamların arasını vurcaksın la metşim

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,025
İsim
Mert Can Ergün

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,882
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Yaz bunu Wattpad'e gideri var.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,025
İsim
Mert Can Ergün

Yasir

80+
Arkadaşın gitmiş artık.Sende açıl kıza.Arkadaşın cidden intihar edicek seviyedeyse ona söyleme nolcak.Bu arada kız seni arkadaş olarak görüyo yüksek ihtimalle...

Rulep

80+ Gold
o senin en yakın arkadaşın sonuçta bence teklif etme kızın yerinde olsam bu sebepten dolayı senide redderdim

Son düzenleme:

iep_yk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
İbrahim Emir Polat
Kanka yakismaz. Dusunsene sen bi kizi seviosun sonra kizdan ret yiyosun ve yakin arkadasin onla oluyo. Ben asla dayanamazdim ya sinirimden cok pis doverdim (bulursam) yada aglamaktan bi hal olurdum (aileyi dusunmeden) . Bide zaten kiz bence seni arkadas olarak goruo o yuzden acilcaksanda bekle cok yakin olmayi. Yakin olmak sevgili olmak deilki

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
859
İsim
Hasan
LAN NASI YAŞ 16 LİSE 2 OLUYOSUN SEN
arkadaşını seviyosan yapma bu arada
Mesaj otomatik birleştirildi:

TITITITITTTT
Adamların arasını vurcaksın la metşim