Neler Yeni

Bigisayar Topluyorum Önerilerinizi Rica Edebilir miyim? :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
TURGUT ALP OZEL
Herkese Merhalar,
İlk defa bir bilgisayar topluyorum ve bilgisayardan da çok anlamıyorum. Bu konuda kullanacağım yanlış terim olursa şimdiden kusura bakmayın.
Öncelikle bilgisayar toplama amacım yüksek çözünürlüklü simulasyonlar içindir.
En çok oynadığım simulasyonlar MSFS2020, ETS2'dir.
Satın aldığım ve almayı planladığım parçalar şöyledir. (Bu konuda tavsiyelerinizi rica edebilirmiyim?)

Satın almayı planlıyorum. - ASUS TUF GAMING B550-PLUS AMD B550 Soket AM4 Ryzen DDR4 4600MHz (OC) M.2 Anakart --> Hangi markayı tavsiye edersiniz? MSI mı yoksa ASUS TUF mu? Birde Hangi model?
Satın almayı planlıyorum. - Amd Ryzen 5 5600X Socket AM4 3.7GHz 35MB Önbellek 65W Işlemci
Satın Aldım. - MSI GEFORCE RTX 3060 TI GAMING X LHR 8GB GDDR6 256Bit NVIDIA Ekran Kartı
Satın almayı planlıyorum. - G.Skill Trident Z Neo RGB 16 GB (2x8) 3600 MHz DDR4 CL16 PC RAM --> Ram fiyatı biraz yüksek kalıyor. Başka bir öneriniz varmı acaba?
Satın almayı planlıyorum. - Samsung 970 Evo Plus NVMe 1TB 3500MB/s-3300MB/s M.2 SSD
Satın almayı planlıyorum. - Kasa önerilerinizi rica ediyorum.
Satın almayı planlıyorum. - Asus TUF VG24VQE Kavisli 23.6" 165Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full HD LED Monitör

Şimididen ilginiz için çok teşekkür ederim. :)

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,836
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Hazır sistem almanız daha iyi olacaktır.

Top Bottom