Neler Yeni

Bileğime (damarın üstüne) çok hızlı bir şey çarptı bir sey olur mu?

wake up to reality

80+ Silver
images (29).jpeg
Şu oyuncağın sapanıyla havaya ışıklı bir parca atılıyor. Ben evde daha kalın lastik vardı daha yükseğe gitsin diye onla değiştirdim. Sonra sonuna kadar cektim tam firlatirken sol el bilegime geldi. İlk elime kan gitmedi elim karincalandi birkac saniye hissetmedim. Hafif kanadı. Kanı silip kolonya sürdüm sonra buz tuttum. Bilegim fena şekilde kabardi.
Fotosunu koyuyorum belki anlasilmaz kabariklik:
20220813_001817.jpg
Hızını söyle anlatayim oyle bir gerdirdim ki yayi o hizla binanin boyunu geciyor. Tam da damarin ustune geldi. Üstüne birkac saniye elime kan gitmedi. Ondan dolayi bir sey olur mu diye düşündüm. Bir sıkıntı olur mu?

Ekler

• images (29).jpeg
    images (29).jpeg
    18 KB · Hit: 77
  • 20220813_001817.jpg
    20220813_001817.jpg
    1.1 MB · Hit: 47

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,110
İsim
Oozdmrsm
Hocam o dediğiniz yeri benim kedim kaç kez yırttı(kaplan pencesi atıyor mübarek .d) birsey olcağını sanmam
(Örnek)

16603399322612946652493769382276.jpg

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Alıntıyı görüntüle
Şu oyuncağın sapanıyla havaya ışıklı bir parca atılıyor. Ben evde daha kalın lastik vardı daha yükseğe gitsin diye onla değiştirdim. Sonra sonuna kadar cektim tam firlatirken sol el bilegime geldi. İlk elime kan gitmedi elim karincalandi birkac saniye hissetmedim. Hafif kanadı. Kanı silip kolonya sürdüm sonra buz tuttum. Bilegim fena şekilde kabardi.
Alıntıyı görüntüle
Hızını söyle anlatayim oyle bir gerdirdim ki yayi o hizla binanin boyunu geciyor. Tam da damarin ustune geldi. Üstüne birkac saniye elime kan gitmedi. Ondan dolayi bir sey olur mu diye düşündüm. Bir sıkıntı olur mu?
benimde elime kardeşim tırnağını sapladı tam gösterdiğin yere o yeşil damara hala izi duruyor birkaç dakika sonra karıncalandı vs. şuan hiç bişey yok bişey olcağını sanmıyorum

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Kabarması normal. Damara bir şey olduğunu sanmıyorum. Eğer morarma oluşursa hastaneye gidin.

wake up to reality

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hızlı carpmasa endişe etmem de oyle hizli carpti ki bir de mini ve sert bir sey damar ezildi galiba şuan hala az aci ve ağrı var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam o dediğiniz yeri benim kedim kaç kez yırttı(kaplan pencesi atıyor mübarek .d) birsey olcağını sanmam
(Örnek)

Alıntıyı görüntüle
benim bilek de çizildi ama üstüne cok sert darbe aldı

ubeyeyeyeyeyeyeyeye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Ubeydullah Can
hızlı carpmasa endişe etmem de oyle hizli carpti ki bir de mini ve sert bir sey damar ezildi galiba şuan hala az aci ve ağrı var
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim bilek de çizildi ama üstüne cok sert darbe aldı
eğer sert ve hızlıydıysa tahminimce morarır ağrısı da bu yüzden olabilir çok endişe etmeyin biraz zamana verin zaman belli edecektir

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,627
İsim
Orkun
Morarma olursa iç kanama olabilir. Elinizde bilhassa parmak uçlarınızda morarma/his kaybı meydana gelirse acile gidin.

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Aziz
Morarma, karıncalanma ve bunlara bağlı olarak baş dönmesi, mide bulantısı ve kalpte çarpıntı yoksa korkulacak bir şey de yoktur.

Mert.k

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Ölüler konuşamaz o yüzden sıkıntı yok

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,197
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Vücuda alınan darbeyle beraber ciddi kanama olmadığı sürece hiçbir şey olmaz. Darbe aldığınız yer biraz morarır geçer. Sıkıntı edilecek bir durum olma %0 a yakın.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Doktora görünmekte fayda var

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,176
İsim
Mustafa Enes Bulut
Damara bişey olsa çok şişer ve baya morarirdi bişey olacağını düşünmüyorum 1-2 güne geçer (o oyuncaktan 10-11 sene önce bende oynuyordum çok severdim atıyorum havada süzülüyor ışık saçıyordu )

Top Bottom