Neler Yeni

Bilek güreşini severim. (SSli)

Sürekli Ömer Ustaömer ve ekibiyle bilek çalışıyorum, artık özgüvenim düştü tabii, adamlar profesyonel, ben normalin üstü herhangi biriyim. Neyse geçen GYM'den kaslı bir adamla bilek güreşi yaptık, beni zayıf mı buldu bilmiyorum ama ben yenince biraz şaşırdı. :) Abicim tamam profesyonellerin yanında kofum ama sürekli onlardan eğitim alıyorum, artık hem belli bir gücüm var (45 kiloluk demir barla 5 tekrar strict curl atıyorum) hem de elimi kolumu nasıl kullanacağımı biliyorum.

20231114_042205.jpg

Avolays

80+
Burası sanal bir dünya ve buradaki insanların önemi yakına hiç. Yazdıklarına denk geliyorum arada abi, buraya çok bel bağlamaktansa hayatına odaklanman bence daha mantıklı bir karar olur akıl sağlığın açısından. Nacizane fikrim, varlığın rahatsız etmiyor aksine hoş ancak yukarıda belirttiğim yanılgıya düşmenden korktuğumdan belirtme gereği hissettim.

Ben de geçen 1.90 çam yarması bir çocuğu yendim, biceps çalışmak işe yarıyor gerçekten haklısın 😁.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Yenmen normal kütle & teknik sporu. Ve sen tek bir bölgeye odaklanıyorsun karşıdaki adam tüm vücudunu geliştiriyor sonuçta yenmen doğal.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Amerika da mı yaşıyorsunuz?
Bana dediyseniz İstanbul/Bahçelievler'de yaşıyorum. Ucuz bir ilçe, daireler de çok pahalı değil. Bir tane edindim, alalı 23 ay oldu. Aldığımda 570000 TL idi (Param bu kadarına yetmişti) ve şimdi 2.2 milyon TL falan ederi var. Kentsel dönüşüme girecek, onu halletmek lazım. Ondan sonra şu anki kurla 6 milyon TL eder. Fazla mal varlığım yok eşyalar, ev (Bir diğer evin de yarısı) ve birkaç arsa dışında.

Polonya ve Almanya'ya gitmiştim. Bu Nisan gibi Fransa ve İspanya'ya gitmeye çalışacağım. Pek ülke gezmişliğim yok. Suudi Arabistan'a gitmiştim bir de. Pek inançlı değilim ama Kâbe'yi tavaf etmiştim.

Top Bottom