Neler Yeni

Bilgilerimle birisi daha önce toslaya kayıt olmuş

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mert Demet
Öncelikle iyi forumlar gece 2 buçuk gibi toslaya kayıt olacaktım ancak kayıt olmayı denediğimde bilgiler yanlış diyordu araştırdığımda bilgilerin kullanılmış olma ihtimalinin olduğunu öğrendim ve tosla müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim ilk başlarda kayıt olamıyorum sorunuyla yazdım tekrar deneyin fln filan dediler daha sonra tekrar bağlandığımda benden tc kimlik tel no ve doğum tarihi istediler bilgileri gönderdim bu bilgiler üzerine hesap açılmış dendi. Bi düşündüm önceden ben mi açtım diye açmış olabilirdim olmayabilirdim de müşteri hizmetleriyle birazdaha konuştuktan sonra bilgilerimi birdaha verdim ve hesabın üstüne farklı numaranın kayıt olduğunu öğrendim annemin babamın telefonunu temsilciye yazdım bunlar mıdır diye sorduğumda hayır dendi. ve savcılığa gidin falan dendi. bi tık tırstım yani daha çok yılım var ve üstümde borç olmasını istemezdim :D şimdi soruma gelirsek

önceden bu hesabı ben açtıysam ki açtığımı hatırlamıyorum savcılığa gittiğimde kendi kendimi dava etme gibi ironik bir olay olurmu?
eğerki benim bilgilerim kullanılarak başkası hesap açtıysa maddi manevi dava açabilirmiyim?

çok fazla yazım yanlışı kötü cümle olabilir gecenin 4 ünde ufak bi tırsmayla yazdım kusura bakmayın

Ekler

• WhatsApp Image 2023-06-24 at 03.55.59 (3).jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-24 at 03.55.59 (3).jpeg
    121.9 KB · Hit: 33
  • WhatsApp Image 2023-06-24 at 03.55.59 (4).jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-24 at 03.55.59 (4).jpeg
    92.9 KB · Hit: 33
  • WhatsApp Image 2023-06-24 at 03.55.59 (5).jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-24 at 03.55.59 (5).jpeg
    93.3 KB · Hit: 26

Livaković

80+ Silver
Öncelikle iyi forumlar gece 2 buçuk gibi toslaya kayıt olacaktım ancak kayıt olmayı denediğimde bilgiler yanlış diyordu araştırdığımda bilgilerin kullanılmış olma ihtimalinin olduğunu öğrendim ve tosla müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim ilk başlarda kayıt olamıyorum sorunuyla yazdım tekrar deneyin fln filan dediler daha sonra tekrar bağlandığımda benden tc kimlik tel no ve doğum tarihi istediler bilgileri gönderdim bu bilgiler üzerine hesap açılmış dendi. Bi düşündüm önceden ben mi açtım diye açmış olabilirdim olmayabilirdim de müşteri hizmetleriyle birazdaha konuştuktan sonra bilgilerimi birdaha verdim ve hesabın üstüne farklı numaranın kayıt olduğunu öğrendim annemin babamın telefonunu temsilciye yazdım bunlar mıdır diye sorduğumda hayır dendi. ve savcılığa gidin falan dendi. bi tık tırstım yani daha çok yılım var ve üstümde borç olmasını istemezdim :D şimdi soruma gelirsek

önceden bu hesabı ben açtıysam ki açtığımı hatırlamıyorum savcılığa gittiğimde kendi kendimi dava etme gibi ironik bir olmu?
eğerki benim bilgilerim kullanılarak başkası hesap açtıysa maddi manevi dava açabilirmiyim?

çok fazla yazım yanlışı kötü cümle olabilir gecenin 4 ünde ufak bi tırsmayla yazdım kusura bakmayın
Her temsilci bilgili olmuyor maalesef hepsi farklı farklı yazıyorlar dedenizin ananenizin üzerine kayıtlı olabilirmi kardeşiniz dahi olabilir ve eğer hakikaten ortada bir 3. kişi varsa evet dava açabilirsiniz haklarınız mevcut toslada hesap açmak için kişisel verilerinizi tamamen bilmesi gerekiyor ve buda bir suç muhtemelen panel yolunu kullandığını var sayıyorum ama siz pazartesi günü birde telefonla görüşün isterseniz dediğim gibi her temsilci doğru bilgi veremiyor

son mesajınıza gelirse burası techonopat değil hocam . atmadınız diye 1 yıl ban yemezsiniz (zamanında yaşandı)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,696
Üyeler
151,939
Son üye
ZvDx
Top Bottom