Neler Yeni

Bilgisayar açık ama klavye mouse monitör çalışmıyor.

Enes Uzun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Enes Uzun
Merhabalar arkadaşlar, Asus bir anakart kullanıyorum. OC tuner ile PBO yu bios üzerinden aktif ettim. Sonra kaydedip pc yi yeniden açtım masaüstünde oyunlar klasörüne tıkladığımda monitörden görüntü gitti klavye mouse ışığı söndü. Bilgisayarı kapatıp açmama rağmen düzelmedi kasa çalışıyor ama klavye mouse ve monitör kapalı sorun nedir acaba ne yapmam lazım?

Enes Uzun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Enes Uzun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aloooooğğğ arkadaşlar

masquerade

80+ Bronze
Dostum bios pilini çıkart, bilgisayarda takılı bir şey kalmasın klavye mouse güç kablosu vs. Sonra kasa düğmesine 5-6 sn. basılı tutun statik elektriğini atsın. Sonra bios pilini takıp bilgisayarı açın. Açıktan sonra klavye mouse vs. takın.

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Merhabalar arkadaşlar, Asus bir anakart kullanıyorum. OC tuner ile PBO yu bios üzerinden aktif ettim. Sonra kaydedip PC yi yeniden açtım masaüstünde oyunlar klasörüne tıkladığımda monitörden görüntü gitti klavye mouse ışığı söndü. Bilgisayarı kapatıp açmama rağmen düzelmedi kasa çalışıyor ama klavye mouse ve monitör kapalı sorun nedir acaba ne yapmam lazım?
Tekrar biosa girebiliyorsan yaptığın şeyi eski haline getirmeye çalış.

Enes Uzun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Enes Uzun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum bios pilini çıkart, bilgisayarda takılı bir şey kalmasın klavye mouse güç kablosu vs. Sonra kasa düğmesine 5-6 sn. basılı tutun statik elektriğini atsın. Sonra bios pilini takıp bilgisayarı açın. Açıktan sonra klavye mouse vs. takın.
valla dediklerinizi sizden önce aynı şekilde yapmıştım zaten işe yaramadı ne yazık ki...

Top Bottom