Neler Yeni

Bilgisayar Belirsiz Zamanlarda Restart Atıyor

Eldwenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe Yıldız
İtopya'dan aldığım sistem daha yeni 2.5 - 3 ay oldu son zamanlarda restart atmaya başlıyordu ilk başlarda çok restart atıyordu bende kutusuna koydum götürmek için 3-4 gün kutuda kaldı, Sonra götürdüm İtopya Beylikdüzü şubesine Adam kasayı masaya koydu ekran hiç gelmiyordu bu sefer ram'in bitanesini çıkardı ekran geldi sonra 15 dk test'e soktu bişey çıkmadı ram'i aldı ve garantiye göndericeklerini söylediler. komik geldi bu durum bana 1 Ram yani :D yeni bilgisayar koşulsuz değişim yapması lazım neyse eve geldim 3-5 saat normal 8GB Ram'le kullanıyordum normalde önceki restart 15 dk açık kalıyordu sonra restart atıyordu neyse 3-5 saat geçti bişey indiriyordum birden restart attı şimdi de windows'u güncellemesi yaptım windows'dan dolayı felan atarmı veye donanımsal olarak neden restart atar veya yazılımsal olarak ?

YusufG06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Yusuf Gülsefer
bendede rest sorunu vardı ama psudan kaynaklanıyordu psu kaç watt ve ekran kartı işlemcin ne?

Eldwenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bendede rest sorunu vardı ama psudan kaynaklanıyordu psu kaç watt ve ekran kartı işlemcin ne?
PSU 650 watt +80 plus
GPU
RTX 2060 SUPER 8 GB
CPU Ryzen 5 3500
RAM 8X2 16 DDR 4 CL16 G.SKILL

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2

BandLedend

80+ Bronze
En İyi Cevap